• Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки покупців
  • Відео
  • Aксесуари

Обігрівач інфрачервоний Ardesto IH-2000-CBN1B

Немає в наявності
Код: т57837
3 399 ₴
Товар закінчився.

Про товар

Інфрачервоний принцип роботи

Інфрачервоний обігрівач Ardesto IH-2000-CBN1B працює за принципом, який використовує наша головна зірка - сонце. Теплова енергія поширюється навколо і поглинається поверхнями навколишніх предметів. Це дає можливість їм далі виділяти тепло, дозовано зігріваючи простір навколо себе. Завдяки цьому ви зможете відчути перевагу представленого типу обігріву на практиці, створюючи навколо себе комфортні умови перебування.

Особливості нагрівальної частини

Модель побудована на кварцовому нагрівальному елементі, який додатково оброблений карбонової ниткою, що підсилює його ефективність. Такий підхід дозволив застосовувати конструкцію в вертикальному положенні, а також додав відчутний ресурс робочих годин техніці. Обігрівач можна налаштувати на будь-який з чотирьох показників потужності - 800, 1200, 1600 або Потужність 2000 Вт. Також у вашому розпорядженні таймер на 24 години, яким можна заміряти часовий проміжок функціонування з подальшим відключенням без вашої участі.

Будь-який тип установки техніки

Конфігурація має в наборі кріплення для монтажу і підставки, а це значить, що ви з легкістю зможете встановити техніку в будь-якому положенні - вертикально, горизонтально, напольно і настенно. Підставка міцна і добре продумана з позицій розподілу ваги, тому падіння конструкції не загрожує.

Пульт дистанційного керування

Обогреватель має не тільки кнопкові регулятори на своєму корпусі, а й пульт управління, який можна використовувати дистанційно. Вам достатньо лише бачити техніку в поле огляду, щоб сигнал пульта доходив до неї.

Рівень захисту від пилу і води IP55

Пиле- і вологозахист стали основними критеріями до безпеки. Коефіцієнт захисту IP55 дає досить високу ступінь безпеки за цими параметрами.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Ardesto
Колір Чорний
Тип обігрівача Інфрачервоний обігрівач
Монтаж Підлоговий, Настінний, Стельовий
Тип розміщення Вільне переміщення
Технічні характеристики
Загальна потужність 2000 Вт
Тип нагрівального елемента Кварцовий
Додаткові характеристики
Керування Механічне
Захист Від перегріву
Оснащення Дисплей, Пульт ДК, Таймер, Термостат (захист від перегрівання)
Код виробника IH-2000-CBN1B
Гарантія 12 місяців
Розміри та вага
Вага 3.9 кг
Габарити 88 x 19 x 8.5 см

Відгуки покупців

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!
Переглянути подібні товари

Докладнiше