В наявності

Очищувач повітря Xiaomi Smart Mi Air Purifier 2C White FJY4035GL

Код: т39057
2 799 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Очищувач повітря - це корисний пристрій для тих, хто слідкує за своїм здоров'ям і прагне отримати чисте повітря у закритому приміщенні. 

Xiaomi Smart Mi Air Purifier 2C є чудовим прикладом очищувачів, які поєднують високу продуктивність роботи зі стильним дизайном і зручністю в користуванні.  

Створений у звичних габаритах і лаконічному дизайні, щоб легко вписуватися в інтер'єр приміщення. Ефективна зона роботи складає приблизно 40 кв.м. 

Захоплює 99.97% частинок розміром до 0.3 мкм завдяки HEPA-фільтру. Відмінне рішення для тих, хто страждає від алергії. 

Оснащений декількома ступенями очищення, які дозволяють позбавитися не тільки від великих частинок, наприклад волосся чи шерсті, а й небезпечних речовин, пилу, бактерій. 

Ефективність роботи очищувача збільшена завдяки 360 градусній конструкції заборника повітря. Швидкість подачі чистого повітря складає 350 м³ на годину. 

Додатково пристрій оснащений індикатором якості повітря, який працює у режимі реального часу. Індикатор здійснює детекції рівня забрудненості повітря, щоб вчасно запустити пристрій для його очищення. 

Важливо, що пристрій простий в експлуатації - заміна фільтра відбувається протягом 10 секунд. Вся конструкція керується буквально однією кнопкою. 

Дизайн очищувача отримав продумані габарити, які зберігають високу продуктивність роботи та компактні розміри. Спеціальні отвори покращують циркуляцію повітря, дозволяючи пристрою швидше та ефективніше виконувати свою роботу. 

Характеристики

Тип фільтра НЕРА фільтр, вугільний, іонний (електростатичний)
Максимальна потужність Вт 33 Вт
Гарантія 12 місяців
Вага 4,1 кг
Колір White
Спосіб встановлення Підлоговий
Розміри 240 x 240 x 520 мм
Площа обслуговування 20 - 50 кв.м
Виробник Xiaomi

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Очищувач повітря Xiaomi Smart Mi Air Purifier 2C White FJY4035GL
2 799 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари