В наявності

Праска з парою Ardesto IR-C2240-VT

Код: т41487
-3 %
779 ₴ 749 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Парові функції
Праска Ardesto IR-C2240-VT використовує не тільки класичну систему контактного прасування - його застосовують і для парової обробки речей, за рахунок чого ті не отримують небезпечної травмувальної дії. Паровий модуль може працювати в режимі постійної подачі пари і парового удару. Також ви можете застосувати техніку вертикального відпарювання.

Керамічна платформа
Підошва техніки виконана з кераміки, що дає їй бездоганну гладкість і здатність нагріватися до потрібної температури швидше, ніж зазвичай. Вам достатньо включити праску і дочекатися, коли вона розігріється. ЇЇ підошва буде однакової температури в усіх точках, тому прасування не потребує повторних проходок, а також ви не спалите матеріал. 

Опція «Крапля-стоп»
Під час застосування парових опцій буває, що окремі крапельки води випливають з перфорацій і потрапляють прямо на одяг. Особливо неприємно, коли вони містять в собі частинки накипу, яка може поставити плями. «Крапля-стоп» не дає воді, не перетворившись на пару, виходити з отворів. 

Автоматичне відключення
Опція автоматичного відключення стане гарантією безпеки при використанні праски. Вона вимикає його, коли деякий час техніка не діє. Так техніка оберігає електромережу від поломок і загорянь. 

Функція самоочищення
Самоочищення за допомогою впливу високих температур і води дозволить розігріти праску і вивести з нього дрібні залишки накипу та інші забруднення. Так ваш одяг завжди буде чистим, а прасці не загрожує швидкий вихід з ладу. 

Мірний стакан в наборі
В комплекті є стаканчик, за допомогою якого ви зможете відміряти необхідну кількість води і акуратно залити її всередину резервуара в прасці . Будь-які парові опції і обприскування спреєм не потребують від вас великих підготовчих заходів.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Ardesto
Тип Праска з парою 
Матеріал підошви Кераміка
Колір Purple
Гарантія 12 місяців
Додаткові функції
Оснащення Автоматичне вимкнення, Протикраплинна (dripstop) система, Самоочищення від накипу, Інтегрована система anticalc, Регулятор подачі пару, Обертання шнура на 360°, Індикатор нагріву
Режими Постійна пара, Паровий удар, Вертикальне відпарювання, Розбризкування
Технічні характеристики
Потужність, Вт 2200 Вт

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Праска з парою Ardesto IR-C2240-VT
-3 %
779 ₴ 749 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари