В наявності

Праска з парою Philips GC2676/20

Код: т42009
1 499 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Паровий удар до 180 г для розгладження жорстких складок. Пар проникає глибоко в тканину, щоб легко розгладити жорсткі складки. Подача пара до 40 г / хв для стабільної, ефективної роботи. Постійна потужність подачі пари допомагає швидше розгладжувати складки. Збільшений отвір для більш швидкого наповнення і спустошення резервуара. Завдяки збільшеному отвору наповнювати і спустошувати резервуар для води тепер ще простіше.

Носик Triple Precision дозволяє повністю контролювати процес. Носик має 3 характерних відмінності: загострену форму, поглиблення для гудзиків і оригінальний дизайн. Носик Triple Precision дозволяє розгладити складки в самих важкодоступних місцях, наприклад навколо гудзиків, або створити стрілки. Електронна функція відключення вимикає залишений без нагляду праску. Праска відключається автоматично, якщо його не переміщати. Прилад вимкнеться через 8 хвилин, якщо він залишений в вертикальному положенні, і через 30 секунд - в горизонтальному.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Philips
Тип Праска з парою 
Матеріал підошви Кераміка
Колір Blue
Гарантія 12 місяців
Додаткові функції
Оснащення Автоматичне вимкнення, Протикраплинна (dripstop) система, Самоочищення від накипу, Обертання шнура на 360°, Індикатор нагріву
Режими Постійна пара, Паровий удар, Вертикальне відпарювання, Розбризкування, Подача пари з носика
Технічні характеристики
Потужність, Вт 2400 Вт

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Праска з парою Philips GC2676/20
1 499 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари