Немає в наявності

Бездротовий маршрутизатор (роутер) HUAWEI WS5200

Код: т47103
1 199 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Високі технології Wi-Fi

Роутер створить швидку і надійну бездротову мережу у вас вдома і забезпечить можливість одночасної реалізації ресурсномістких завдань. Пристрій передає дані в двох частотних діапазонах і забезпечує загальну пропускну здатність до 1.2 Гбіт / с, а саме 867 Мбіт / с на частоті 5 ГГц і 300 Мбіт / с на частоті 2.4 ГГц. Одночасна підтримка двох діапазонів оптимізує виконання всіх завдань - прості (браузер, пошта) будуть реалізовані на частоті 2.4 ГГц, а якісне відтворення онлайн-ігор і відео за допомогою частоти 5 ГГц.

Швидкий і стабільний Wi-Fi

Багато надійних підключень завдяки технології Multi-User MIMO при стабільно високій швидкості передачі даних на всі пристрої. Пристрій має потужний процесор для стабільної продуктивної роботи, а також постійно оптимізує канал підключення для кращої якості Wi-Fi.
4 антени забезпечать якісну Wi-Fi мережу в кожному куточку вашого будинку. Приємним бонусом стане можливість підключення Ethernet 1Гбіт / с для найбільш вимогливих користувачів. Особлива функція Link + дозволяє в хвилину підключити другий роутер, який розширить мережу першого і скопіює всі налаштування.

Елегантна зовнішність

Мінімалістичний сучасний дизайн, білий матовий пластик, компактно інтегровані антени. Цей роутер - не тільки функціональні пристрій, а й приваблива деталь вашого інтер'єру.

Безпека і надійність

Зрозумілий веб-інтерфейс і додаток для смартфона HiLink робить процес налаштування дуже простим і зручним. Різні функції безпеки: захист від злому мережі, батьківський контроль, блокування доступу окремих пристроїв, наявність гостьової мережі Wi-Fi.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Huawei
Колір Білий
WAN-порт Ethernet
Швидкість Wi-Fi 1167 Мбіт/с
Швидкість LAN портів 1 Гбіт/с
Стандарт IEEE 802.11 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Макс. швидкість прийому 300 + 867
Інтерфейс підключення Ethernet
Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики
Макс. кількість підключень 3
Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц
Кількість антен 4
Розміри та вага
Висота, мм 120
Ширина, мм 205
Товщина, мм 36.8

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Бездротовий маршрутизатор (роутер) HUAWEI WS5200
1 199 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари