• Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки покупців
  • Відео
  • Aксесуари

Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Plug (WI-FI)

Немає в наявності
Код: т35449
1 099 ₴
Товар закінчився.

Про товар

Корисний смарт-гаджет для Розумного будинку
Розумна розетка Mi Smart Plug (WIFI) — це смарт-гаджет з колекції популярної системи "Розумний будинок" від відомого виробника. Дійсно корисний пристрій, що підтримує віддалене управління за допомогою Wi-Fi. Розетка гарантує постійний зв'язок з багатофункціональним пристосуванням Xiaomi Smart Home Multifunctional Gateway. Ви зможете, перебуваючи де завгодно, підключити або відключити гаджет через спеціальний додаток на своєму смартфоні.

Компактність і конструкція розетки
Розумна розетка Mi Smart Plug (WIFI) відрізняється невеликими розмірами. Передня частина розетки містить необхідні гнізда, які підходять під вилки різних типів. Завдяки цьому пристрій практично універсальний. Є можливість підключення навіть старих радянських вилок за рахунок плоскої поверхні та відсутності поглиблень. На передній частині розташований мініатюрний індикатор роботи. Збоку на корпусі знаходиться кнопка, за допомогою якої можна здійснити сполучення пристрою та вручну вмикати або вимикати гаджет. На корпусі ззаду розташована вилка з заземленням.

Легке підключення та синхронізація
Розумна розетка Mi Smart Plug (WIFI) підключається в додатку Mi Home на вашому смартфоні через Wi-Fi з'єднання. Для ефективної роботи смарт-розетки необхідно встановити відповідний плагін Mi Smart Power Plug. За допомогою плагіна можна не тільки включити або виключити розетку, а й встановити розширений таймер її використання. Встановіть час і необхідні дні її роботи вручну. Також є функція зворотного відліку.

Гармонія ціни та якості
Розумна розетка Mi Smart Plug (WIFI) відноситься до корисних гаджетів з оптимальним співвідношенням вартості та якості. Для виготовлення розетки був використаний вогнетривкий матеріал, який може витримати температурний режим до 750 градусів. Завдяки цьому смарт-розетка зможе запобігти аварійним ситуаціям у разі виникнення пожежі. Крім цього розетка захищена від перегріву та зможе відключити прилади в такій ситуації.

Контроль розподілу енергії
Розумна розетка Mi Smart Plug (WIFI) автоматично визначає значення номінальної та дійсної потужності підключеної побутової техніки системи Розумний будинок. Пристрій автоматично збирає інформацію про споживання енергії кожного приладу, ввімкненого до неї. Завдяки цьому ви завжди зможете контролювати та аналізувати витрати енергії електроприладами. Повний контроль за витратами — це максимальний контроль і можливість більш раціонального використання грошових коштів.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Тип Розетки
Монтаж Навісний
Встановлення У розетку
Кількість клавіш/гнізд 1 шт
Заземлення Є
Ступінь захисту IP20
Особливості Таймер, Підсвічування
Колір Білий
Матеріал Пластик
Додаткові характеристики
Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики Стандарт зв'язку: Wi-Fi. Сумісність з Google Assistent і Alexa. Максимальна потужність навантаження: 3.68 кВт. Робоча напруга: 100-240V, 50Гц. Максимальний струм: 16 А. Захист від перевантаження.
Вага 114 г
Габарити 90 x 52 x 73 мм

Відгуки покупців

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!
Переглянути подібні товари

Докладнiше