Немає в наявності

Розумні ваги Amazfit Smart Scale

Код: т41822
1 199 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Розумні ваги Amazfit

Унікальні ваги Amazfit Smart Scale вимірюють вагу тіла з точністю до 50 г і відображають дані в зручному для сприйняття форматі. Ексклюзивний дизайн Aurora Gradient і висока функціональність перетворює ваги в стильний сучасний гаджет, який допомагає стежити за своїм здоров'ям.

Визначення відсотка жиру

Ваги Amazfit Smart Scale з високою точністю визначають відсоток вмісту жиру в організмі, щоб ви могли вибрати вірну стратегію з підтримки ідеальної форми.

Точність до 50 грам

Високоточний сучасний G-датчик має настільки тонку чутливість, що визначає зміну маси тіла до 50 г. Це означає, що будь-яка фізична активність буде відразу ж заохочена зниженням показника на дисплеї.

Повний аналіз

Попередньо введіть базову інформацію про себе, щоб отримати розгорнутий аналіз стану вашого організму. За одне зважування ваги вимірюють 16 важливих показників, серед яких маса тіла, вміст білка, рівень метаболізму, ІМТ, вміст жиру, води, кісткову масу, тип статури і ін. Оцінка всіх показників дозволить вам об'єктивно оцінити ваш стан і аргументовано планувати зміни.

Контроль за втратою калорій

При синхронізації з додатком Zepp ваші ваги підраховують кількість витрачених калорій під час занять одним з 18 видів спорту. Це допоможе вам скласти графік навантажень для більш високих результатів.

Вимірювання балансуючого зусилля

Ваги Amazfit Smart Scale здатні вимірювати ваш рівень балансуючого зусилля, який показує, як легко ви підтримуєте рівновагу і наскільки повністю контролюєте своє тіло. Чим вище цей показник, тим менше ймовірність травмуватися під час тренування.

Синхронізація з хмарою

Завдяки підтримці Wi-Fi і Bluetooth з'єднань ви зможете завантажувати актуальну інформацію відразу в хмару, щоб завжди і всюди мати до неї швидкий доступ.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Тип Електронні
Колір Синій
Матеріал платформи Скло
Додаткові характеристики
Максимальне навантаження 160 - 180 кг
Синхронізація з пристроями Так
Вбудована пам'ять 12 користувачів
Розміри та вага
Розміри 320 x 320 x 25 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Розумні ваги Amazfit Smart Scale
1 199 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари