Немає в наявності

Розумні ваги Mi Body Composition Scale 2

Код: т35450
1 199 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Розумніші ніж здаються
Унікальні ваги Mi Body Composition Scale 2 вимірюють вагу тіла з точністю до 50 г і відображають дані в зручних для сприйняття одиницях (кг, фунти). Висока точність вимірювань досягається завдяки використанню вдосконаленого G-подібного датчика і професійної технології біоімпендансного аналізу.

Повний аналіз за одне зважування
За одне зважування ваги вимірюють 13 важливих показників, серед яких маса тіла, вміст білка, рівень метаболізму, ІМТ, вміст жиру, води, кісткову масу, кількість вісцелярного жиру та ін. Оцінка всіх показників дозволить вам об'єктивно оцінити стан вашого організму і поліпшити його, якщо це потрібно.

Вимірювання рівня контролю
Для вимірювання балансуючого зусилля досить встати на ваги однією ногою і закрити очі. Ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 швидко визначають показник, який відображає, як легко ви підтримуєте рівновагу і наскільки повністю контролюєте своє тіло. Чим вище цей показник, тим менше ймовірність травмуватися під час тренування.

Підтримка до 16 користувачів
Розумні ваги Mi Body Composition Scale 2 впізнають до 16 користувачів і зберігають дані їх вимірювань. У гостьовому режимі ваги роблять виміри без збереження результату.

Додаток MI FIT
Синхронізуйте ваги зі смартфоном за допомогою модуля Bluetooth 4.0 і користуйтеся усіма можливостями додатка Mi Fit. Після підключення ваги автоматично передають актуальні параметри на смартфон, завдяки чому ви можете в додатку стежити за тенденціями зміни маси тіла. Додаток дозволить підібрати курс вправ для зниження ваги, набору м'язової маси або для вирішення іншої важливої для вас проблеми.

Витончений і функціональний дизайн
Ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 укладені в тонкий елегантний корпус з округленими краями. Збільшена площа і протівослизька текстура поверхні дозволяють зручно розташуватися для зважування і забезпечують високу точність вимірювання. Чотири електродні пластини на поверхні вимірюють параметри тіла за допомогою технології з використанням змінного струму, щоб надати вам повну актуальну інформацію про стан вашого організму.

LED дисплей
Прихований LED дисплей в сплячому режимі абсолютно непомітний. Але як тільки ви встанете на ваги, дисплей засвітиться приємним м'яким світлом і великими зручними для сприйняття цифрами відобразить результат зважування.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Тип Електронні
Призначення Побутові
Колір Білий
Матеріал платформи Пластик
Додаткові характеристики
Максимальне навантаження 130 - 150 кг
Синхронізація з пристроями Так
Вбудована пам'ять 16 користувачів
Гарантія 12 місяців
Розміри та вага
Розміри 300 x 300 x 25 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Розумні ваги Mi Body Composition Scale 2
1 199 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари