Немає в наявності

Розумні ваги Mi Smart Scale 2

Код: т35451
699 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Розумні підлогові ваги Mi Smart Scale 2 допоможуть вам відстежувати найменші зміни вашої ваги. Ваги оснащені високоточним датчиком, який відразу визначить зміну маси тіла навіть на 50 г. Випитий стакан води або з'їдений фрукт не залишаться непоміченими. Mi Smart розуміє, що навіть незначні зміни можуть мати для вас велике значення.

ВИЗНАЧЕННЯ ІМТ
На підставі точних вимірювань маси тіла і особливостей вашого організму ви зможете визначити індекс маси тіла (ІМТ) в мобільному додатку Mi Fit.

АНАЛІЗ ЗМІН
Додаток Mi Fit фіксує всі зміни і визначає ефективність кожного тренування. Виходячи з персонального ІМТ, додаток може навіть скласти програму тренувань або запропонувати збалансовану дієту. Результати кожного зважування зберігаються в додатку і перетворюються в графіки для полегшення сприйняття інформації про зміни.

ВИЗНАЧЕННЯ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ПІДТРИМКИ БАЛАНСУ
Визначте зусилля, які вам потрібні для підтримки рівноваги тіла. Для цього станьте на ваги однією ногою і закрийте очі. Висока балансувальна здатність знижує ризик випадкових травм і показує рівень вашого контролю над тілом.

РОЗПІЗНАВАННЯ КОРИСТУВАЧА
Mi Smart Scale 2 автоматично зчитує параметри тіла і визначає користувача. Ваги запам'ятовують і впізнають до 16 користувачів. У гостьовому режимі ваги зважують, але не зберігають отримані показники в пам'яті.

ВИЗНАЧЕННЯ РІЗНИЦІ
За допомогою розумного алгоритму ваги допоможуть вам визначити вагу вашої дитини. Спочатку станьте на ваги самі, а потім з дитиною на руках. Ваги з високою точністю визначать різницю. Використовуючи алгоритм, можна зважувати домашніх тварин або будь-які предмети (в межах допустимих показників).

BLUETOOTH 5.0
В Mi Smart Scale 2 встановлено сучасний модуль Bluetooth 5.0, який забезпечує стабільне з'єднання і швидку передачу даних з мінімальним використанням енергії.

МІНІМАЛІСТИЧНИЙ СТИЛЬ
Mi Smart Scale 2 виконані в елегантному лаконічному стилі. Їх поверхня з гладкого і міцного загартованого скла має закруглені кути і грані, оброблені спеціальним чином для захисту від сколів і тріщин. Ваги оснащені прихованим LED - дисплеєм, на якому чітко видно дані зважування.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Тип Електронні
Колір Білий
Матеріал платформи Скло
Додаткові характеристики
Максимальне навантаження 130 - 150 кг
Синхронізація з пристроями Так
Вбудована пам'ять 16 користувачів
Гарантія 12 місяців
Розміри та вага
Розміри 30 x 30 x 2.82 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Розумні ваги Mi Smart Scale 2
699 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари