Розумний чайник MiJia Smart Kettle (1.5L) White

Немає в наявності

Розумний чайник MiJia Smart Kettle (1.5L) White

ID ТОВАРУ: т35571
1,399 ₴
Продавець: S-DIGIT
4.9 (24 оцінки)

Деталі товару

 

Ідеальна температура води, незалежно від того, для чого ви використовуєте її

Щоб повністю розкрити аромат і смак чаю пуер, необхідна максимально гаряча вода. Зелений чай заварюється при температурі води 80 — 90 ℃. При приготуванні медового напою не рекомендується використовувати занадто гарячу воду, так як висока температура може зруйнувати поживні речовини. Чайник Mi Smart Kettle оснащений функцією інтеллекутального контролю температури води. Просто активуйте Bluetooth на вашому смартфоні та відкрийте додаток Mi Home. У додатку ви можете задати температуру води для різних потреб. Ви не тільки можете вибрати температуру кип'ятіння, але також зможете включити функцію підтримки необхідної вам температури води.
 
Тепло від сутінку до світанку
 
Чайник Mi Smart Kettle може підтримувати температуру води протягом 12 годин. На протязі тестів вода, нагріта до температури 90 ℃, залишалася гарячою протягом 12 годин. Енергоспоживання для цього склало всього 0.532 кВт/год.
 
Хороший зовнішній вигляд, хороша вода

Компоненти, безпосередньо контактуючі з водою, такі як внутрішня частина чайника, внутрішня частина кришки і датчик контролю температури, виготовлені із високоякісної нержавіючої сталі AISI 304 стандарту POSCO GB4806. Даний тип нержавіючої сталі безпечний та широко використовується в медичній та харчовій промисловості. Він володіє такими перевагами як стійкість до корозії і утворення накипу, відсутність запаху, а також легкістю в очищенні.
Носик чайника створений за допомогою технології витяжки із цілісного листа нержавіючої сталі. Завдяки цьому дизайн чайника впишеться в будь-який інтер'єр. Безшовне виконання внутрішньої порожнини чайника забезпечує просте очищення. Завдяки великому діаметру корпусу і кутом відкриття кришки 80°, ви зможете легко очистити чайник. Більше не потрібно турбуватися про важкодоступні для очищення місця.
 
Елегантний досвід підігріву води
 
Зовнішня частина чайника Mi Smart Kettle виконана із білого високоякісного поліпропілену, що робить його зовнішній вигляд простим, але в той же час елегантним. Спеціальна зігнута конструкція носика чайника запобігає проливанню та розбризкуванню. З точки зору дизайну, хороший електрочайник повинен бути не тільки інструментом для підігріву води, який стоїть у вас на кухні, але і частиною повсякденного життя, тому дизайн кожної деталі повинен розглядатися із ретельністю.
 
Час закипання всього 5 хвилин!
 
Завдяки енергоємному нагрівального елементу потужністю 1800 Вт, розташованому на дні, вода ретельно нагрівається знизу догори. Для закипання потрібно всього 5 хвилин.
 
Потрійний захист
 
Запатентована конструкція роз'єму живлення забезпечує захист від ураження електричним струмом та повністю безпечний. Навіть якщо ви випадково пролили воду на роз'єм живлення, це не призведе до короткого замикання. Чайник Mi Smart Kettle також оснащений захистом від холостого нагріву. Якщо в чайнику немає води, він автоматично завершить роботу.
  • Захист від ураження електричним струмом
  • Захист від витоку струму
  • Захист від холостого нагрівання з функцією автоматичного відключення

Двошарові стінки чайника

Двошарова конструкція корпусу чайника Mi Smart Kettle складається із внутрішнього шару з нержавіючої сталі та зовнішнього шару із пластика з порожниною між ними. Навіть при нагріванні води до температури 100 ℃, температура зовнішньої частини корпусу чайника не перевищуватиме 40 ℃.
 
Двоступенева конструкція амортизатора кришки
 
Після натискання кнопки, кришка чайника повільно відкриється під кутом 45 градусів, запобігаючи розбризкуванню крапель гарячої води. Максимальний кут відкриття кришки складає 80 градусів, що дозволяє без зусиль чистити чайник.
 
Відділ для кабелю живлення
 
Аби чайник виглядав більш акуратно і елегантно, укладіть частину кабелю живлення в спеціальне поглиблення на нижньому боці бази.
 
Термостат STRIX
 
Чайник Mi Smart Kettle оснащений термостатом STRIX із строком служби до 10 років.
 
Датчики Japan Shibaura и HGTECH
 
Датчики дозволяють вимірювати температуру чайника з точністю до ± 1%. Коли температура води досягає встановленого значення, чайник автоматично припинить нагрів і перейде в режим підтримки температури відповідно до обраних вами параметрів.
  • Колір White
  • Виробник Xiaomi

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук