Нет в наличии

Автомобильное зарядное устройство Baseus T typed S-09 Bluetooth MP3 Tarnish (CCALL-TM01)

Код: т50941
559 ₴
Доставка в

  • О товаре
  • Характеристики
  • Отзывы

О товаре

Багато функцій в суперкомпактному корпусі
Baseus T typed Bluetooth MP3 поєднує в собі функції FM-трансмітера і автомобільного зарядного пристроя. Він забезпечує бездротову передачу сигналу через радіочастоту на колонки вашого автомобіля. З його допомогою ви зможете відтворювати музику зі смартфона або USB-накопичувача на акустичну систему, встановлену в автомобілі. Два порти USB дають можливість одночасно заряджати до двох пристроїв.

З'єднання по радіочастоті
Для з'єднання за допомогою радіочастот вам потрібно встановити трансмітер в гніздо для прикурювача і знайти на радіоприймачі в автомобілі вільну частоту. Таку ж частоту потрібно встановити на трансмітері. Після цього ви зможете використовувати аудіосистему автомобіля для трансляції музики з зовнішніх джерел.

З'єднання по Bluetooth 4.2
З'єднувати ваш смартфон або планшет з трансмітером Baseus, використовуючи стандарт Bluetooth 4.2, щоб відтворювати улюблену музику зі смартфона на колонки авто. Трансмітер забезпечує стійке з'єднання і чітку передачу сигналу на відстані до 10 метрів.

Вимірювання напруги батареї автомобіля
Ще одна корисна функція Baseus T - вимір напруги акумулятора автомобіля. Спеціальний індикатор змінює колір залежно від рівня напруги. Зелений індикатор вказує на те, що після запуску авто напруга відповідає нормі. Жовтий - напруга нормальна, автомобіль не заводився. Червоний індикатор інформує про недостатню напругу.

Надійне кріплення
Надійні пружини забезпечують міцну посадку трансмітера в гнізді і захищають від тряскої поїздки по нерівній дорозі.

Два порти для швидкої підзарядки
Заряджайте до двох пристрій одночасно, підключивши їх до двох портів USB на панелі трансмітера Baseus.

Розмова по телефону
Відповідайте на дзвінки, залишаючи руки вільними. Натисніть на спеціальну кнопку на панелі Baseus, щоб прийняти вхідний дзвінок, не відволікаючись від водіння. Вбудований мікрофон чітко передає ваш голос співрозмовникові і забезпечує комфортні умови для бесіди.

Одночасне підключення до двох смартфонів
Підключивши трансмітер Baseus до двох мобільних пристроїв, ви зможете слухати музику або вказівки навігатора з одного смартфона і відповідати на дзвінки, що надходять на другий смартфон.

Характеристики

Основные характеристики
Бренд Baseus
Цвет Черный

Отзывы

Пока нет ни одного отзыва. Пожалуйста, не стесняйтесь поделиться своим мнением и написать первый отзыв!

Добавить отзыв

Автомобильное зарядное устройство Baseus T typed S-09 Bluetooth MP3 Tarnish (CCALL-TM01)
559 ₴

Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться

Похожие товары