• О товаре
  • Характеристики
  • Отзывы
  • Видеообзор
  • Аксессуары

Наушники TWS HUAWEI Freebuds 4 Ceramic White (55034498)

В наличии
Код: т46584
Цвет: Белый
Белый
Серебристый
info
4 799 ₴

Доставка в

О товаре

Зручне прослуховування без зайвого шуму

Open-fit навушники FreeBuds 4 від HUAWEI підносять систему активного приглушення шуму на новий рівень за рахунок цілковито нової технології Adaptive Ear-matching, з якою ви зможете ще глибше зануритися в улюблену музику. Завдяки конструкції open-fit вирівнюється тиск повітря, проте водночас звуки довкілля досі чути — для безпечного та комфортного використання навіть протягом тривалого часу.

На одній хвилі

Форма ваших вух унікальна. Саме тому в навушниках FreeBuds 4 від HUAWEI використовується технологія Adaptive Ear-matching, що ідентифікує форму ваших вух і те, як ви носите навушники, і на основі цих даних обирає оптимальний режим приглушення шуму.

Нове слово в прослуховуванні музики

Зарядний кейс бездоганно округлої форми зручно лежить у руці. Компактний і легкий, він повністю вміщується в кишеню, щоб ви могли насолоджуватися улюбленою музикою будь-де, будь-коли.

Зручна посадка

Завдяки ергономічній формі навушники надзвичайно зручні для ваших вух. Кожен навушник важить лише 4.1 грама і практично не відчувається у вусі, даючи вам змогу насолоджуватися прослуховуванням музики з ефектом повного занурення.

Потужні баси

Басам має бути де розвернутись. У кожен навушник вбудовано басову трубку, що забезпечує потужну вібрацію діафрагми й генерує надзвичайно глибокі, сильні баси.

Керування дотиком

Керуйте відтворенням музики і викликами за допомогою простих, інтуїтивних засобів керування жестами на кожному навушнику HUAWEI FreeBuds 4.

Одночасне підключення до двох пристроїв

Відкрийте зарядний кейс, щоб встановити зв’язок між навушниками та сусіднім телефоном, планшетом або ПК після автоматичної пропозиції. Крім того, навушники можна підключити до двох пристроїв одночасно для плавного перемикання під час відтворення музики.

Характеристики

Основные характеристики
Бренд Huawei
Цвет Белый
Тип наушников Вкладыши
Акустическое оформление Закрытого типа
Гарантия 12 месяцев
Подключение
Активное шумоподавление (ANC) Есть
Радиус действия 15 м
Интерфейс зарядного устройства USB Type-C
Версия Bluetooth 5.2
Технические характеристики
Частотный диапазон, Гц 20 – 40000 Гц
Наличие микрофона Есть
Сопротивление 16 Ом
Защита от влаги и/или пыли Да
Продолжительность зарядки 30 хв

Отзывы

Пока нет ни одного отзыва. Пожалуйста, не стесняйтесь поделиться своим мнением и написать первый отзыв!
Наушники TWS HUAWEI Freebuds 4
4 799 ₴