Помощь

«Власний Рахунок»

Ще більше переваг від купівлі в ringoo та «Сільпо» з карткою «Власний Рахунок»!

Учасники програми «Власний Рахунок» мають виняткову можливість отримувати бали за купівлю в інтернет-магазині ringoo.ua та в мережі магазинів ringoo.

 

Бажаєте купувати онлайн на ringoo.ua?

Купуйте будь-який товар від 1000 грн. в інтернет-магазині та отримайте бали на свій «Власний Рахунок»!

Бали нараховуються за кожну витрачену гривню: 1 грн = 1 бал – за купівлю будь-якого товару (у чеку, мобільному додатку та на персональній сторінці ми вказуємо загальну кількість накопичених балів).

 

Бажаєте купувати в мережі магазинів ringoo?

Як отримати бали?

Купуючи в магазині ringoo, надайте на касі Вашу картку «Власного Рахунку» або «QR-код з мобільного додатку «Сільпо».

Бонус — це ваша персональна знижка на купівлю в «Сільпо», Le Silpo та «Сільпо» Voyage. Якщо ви накопичили від 1000 балів, 1 раз на 3 місяці ми надсилаємо бонус. Скористатися ним можна протягом року. Бонуси можна використати в Мережі «Сільпо» для зменшення вартості товарів протягом 1 (одного) року з моменту його нарахування. Поповнюйте рахунок мобільного, надайте картку й отримуйте 1 бал за кожні 4 гривні. 

Як отримати бонус?

ЗАВЖДИ скануйте картку або QR-код з додатка на касі – збирайте бали в ringoo, «Сільпо», Le Silpo та в партнерів програми. Використовуйте персональні пропозиції й отримуйте ще більше балів. Збирайте від 1000 балів – отримуйте бонус кожні 3 місяці!

Як стати учасником програми «Власний Рахунок» та отримувати більше переваг від купівлі в ringoo?

  • завантажуйте мобільний додаток «Сільпо» з сервісів Google Play або App Store та проходьте просту авторизацію; ваша картка «Власного Рахунку» вже в додатку :)

або

  • заповнюйте реєстраційну анкету в електронному вигляді на персональній сторінці.

Залишились питання чи потрібна допомога?

Телефонуйте на гарячу лінію програми «Власний Рахунок»: 0 800 301 707 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів на території України) або пишіть на e-mail: program@silpo.ua

Більш повна інформація про умови правил участі у програмі «Власний Рахунок» можна дізнатися в куточках прав споживачів в магазинах Мережі «Сільпо», у мобільному додатку «Сільпо», на сайті silpo.ua або за телефоном гарячої лінії «Сільпо».

Більше інформації про програму «Власний Рахунок» за посиланням: https://silpo.ua/about/additional/vlasnyi-rakhunok

Перейти на вашу персональну сторінку my.silpo.ua.