• О товаре
  • Характеристики
  • Отзывы
  • Видеообзор
  • Аксессуары

Наушники TWS TCL SOCL500 Sunset Orange (SOCL500TWSOR)

В наличии
Код: т33857
Цвет: Оранжевый
Фиолетовый
Оранжевый
Синий
Черный
info
1 399 ₴

Доставка в

О товаре

Будь на стилі з навушниками ACTV500TWS

Безпроводні навушники не тільки зручні, але й ультра модні. Серія SOCL ідеально підходить для тих, хто веде відкритий спосіб життя й завжди шукає ідеальний спосіб заявити про себе. З яскравими колірними схемами SOCL ви обов'язково знайдете ту, яка відповідає вашій особистості та настрою. Наші стереонавушники також мають овальну форму акустичної трубки для вушних вкладок, що забезпечує зручну й ергономічну посадку, яка ідеально підходить для безперервного та тривалого використання — гарантуючи, що вечірка не припиниться, поки ви не будете готові.

Дизайн продиктований ергономікою

Навушники повторюють форму вушної раковини, що запобігає тиску на шкіру, - зручна посадка для кожного. Навушники внутрішнього типу SOCL забезпечують захопливе враження від прослуховування. Завдяки спеціально розробленим аудіодрайверам у поєднанні зі звуковою сигнатурою світового класу Acoustic Pro Panel вони забезпечують кришталево чистий і збалансований звук. Отже, незалежно від жанру музики, ви зможете чітко чути кожну ноту з високою точністю.

Керування навушниками спрощує перемикання пісень, регулювання гучності, а також приймання або відхилення викликів, навіть не дістаючи пристрій із кишені. Моделі з підтримкою Bluetooth дають змогу позбутися дротів, зберігаючи водночас контроль над музикою. Овальна конструкція акустичної трубки для навушників забезпечує зручну й ергономічну посадку, яка ідеально підходить для безперервного та тривалого використання.

Колір на будь-яких смак: унікальна гра кольорів у сучасному дизайні

Яскраві кольорові схеми дадуть змогу вам легко знайти пару, яка відповідає вашій особистості або навіть настрою. SOCL — наша найвиразніша серія навушників, від непрозорого глянсового оброблення до варіантів напівпрозорого градієнта, а також різних колірних варіантів на вибір.

Захист від вологи IPX-4 міжнародний промисловий стандарт

Характеристики

Основные характеристики
Бренд TCL
Цвет Оранжевый
Тип наушников Вкладыши
Гарантия 12 месяцев
Подключение
Активное шумоподавление (ANC) Нет
Радиус действия 10 м
Интерфейс зарядного устройства USB Type-C
Версия Bluetooth 5.0
Технические характеристики
Частотный диапазон, Гц 9 – 22000 Гц
Чувствительность, дБ 100
Наличие микрофона Есть
Диаметр мембраны 5.8
Сопротивление 13 Ом
Продолжительность зарядки 2 часа

Отзывы

Пока нет ни одного отзыва. Пожалуйста, не стесняйтесь поделиться своим мнением и написать первый отзыв!
Наушники TWS TCL SOCL500
1 399 ₴