Нет в наличии

Штатив-трипод Yungteng YT-228 для телефону/фотоапарату Black

Код: т26037
-50 %
99 ₴ 49 ₴
Доставка в

  • О товаре
  • Характеристики
  • Отзывы

О товаре

Селфі палиця штатив трипод монопод для телефону Yunteng YT-228 виконана з міцних матеріалів і може використовуватися в тяжких умовах і витримувати високі навантаження. За допомогою цього пристрою Ви можете зробити високоякісні фото, з високою видрежкой в ​​нерухомому положенні.

Трипод Yunteng YT-228 також дозволяє встановлювати на себе вертикально в якості штанги монопод Yunteng YT-+1288, перетворюючи їх на повноцінні високі штативи. Трипод виконаний в чорному кольорі, з якісного пластику з гумовими фіксаторами.

Ви можете використовувати його як утримувач для Селфі або можна використовувати в комплекті з моноподи, щоб встановити палицю для Селфі у вертикальне положення і зробити фото за допомогою Bluetooth пульта дистанційно спуску.

Штатив-трипод має універсальне кріплення і підійде до більшості мобільних пристроїв, таких як iPhone 6 (plus), 5s, 5, 4s, Samsung Galaxy, HTC, Nokia і ін. Завдяки універсальному типу різьблення, даний пристрій підійде для всіх типів дзеркальних фотоапаратів ( дзеркалок), мильниць і ін.

Характеристики

Основные характеристики
Бренд Yunteng
Цвет Черный
Гарантия 12 месяцев
Технические характеристики
Рекомендуемая нагрузка 400 г
Размеры и вес
Вес 220 г

Отзывы

Пока нет ни одного отзыва. Пожалуйста, не стесняйтесь поделиться своим мнением и написать первый отзыв!

Добавить отзыв

Штатив-трипод Yungteng YT-228 для телефону/фотоапарату Black
-50 %
99 ₴ 49 ₴

Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться

Похожие товары