В наличии

Сетевое зарядное устройство Baseus Mirror Lake PPS Digital Display 1USB + Type-C Black

Код: т31292
779 ₴
Доставка в

  • О товаре
  • Характеристики
  • Отзывы

О товаре

Baseus Mirror Lake – це розумний мережевий зарядний пристрій для будь-яких електронних гаджетів від смартфонів до ноутбуків. Він оснащений двома USB портами для одночасної зарядки декількох девайсів і має високу вихідну потужність у 18 Вт, що дозволяє поповнювати запаси енергії на максимальній швидкості. При цьому технологія інтелектуального контролю визначає і подає оптимальну напругу для кожного пристрою, а цифровий дисплей показує дані про поточну потужність та вольтаж. Така мережева зарядка стане корисним аксесуаром вдома і в подорожі.

Особливості:

  • Максимальна вихідна потужність: 18 Вт
  • 2 USB порти: USB Type-C та USB-А
  • Технологія iQ Smart Charging
  • Підтримка швидкої зарядки Quick Charge 3.0, PD 3.0, Huawei SCP та інших протоколів
  • Цифровий дисплей для відображення потужності зарядки
  • Сумісність з більшістю мобільних пристроїв
  • Захист від перенапруги, короткого замикання, перегріву та ін

Одна зарядка для різних девайсів

Мережевий зарядний пристрій Baseus Mirror Lake зручний тим, що сумісний з мобільною технікою від різних виробників, в тому числі Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi тощо. Він має два порти: USB Type-C для зарядки девайсів з універсальним роз'ємом та стандартний USB-А. З їх допомогою можна заряджати по два пристрої за раз, що економить час. Крім того, він може працювати у діапазоні напруги 100 - 240 В, що дозволяє використовувати МЗП у нестабільних електромережах або мережах різних стандартів. Тому він стане у пригоді як вдома, так і в дорозі.

Швидка зарядка для iPhone та Android

Максимальна вихідна потужність у 18 Вт та підтримка протоколів швидкої зарядки, таких як PD 3.0 (Apple), QC 3.0 (Android), AFC (Samsung), SCP (Huawei) та інших дозволяє поповнювати запаси енергії у гаджетах з підтримкою такої функції на максимальній швидкості.

Технологія iQ Smart Charging

Вбудований смарт-чип та інтелектуальна технологія iQ Smart Charging забезпечують ефективну зарядку смартфонів, планшетів, фотоапаратів та іншої мобільної техніки. Завдяки їм зарядний пристрій Baseus автоматично вибирає оптимальну швидкість зарядки і силу струму для кожного під’єднаного пристрою.

Цифровий дисплей

Для більшої зручності аксесуар оснащений цифровим дисплеєм. На нього виводиться інформація про поточну силу струму та напругу на виході. Таким чином ви зможете тримати весь процес зарядки під контролем.

Кілька рівнів захисту

Піклується зарядний пристрій і про безпеку під’єднаних гаджетів. Розумний чип всередині захищає від найпоширеніших проблем: короткого замикання, надмірної зарядки та розрядки, перегріву, стрибків напруги та ін.

Характеристики

Основные характеристики
Бренд Baseus
Цвет Черный
Гарантия 12 месяцев

Отзывы

Пока нет ни одного отзыва. Пожалуйста, не стесняйтесь поделиться своим мнением и написать первый отзыв!

Добавить отзыв

Сетевое зарядное устройство Baseus Mirror Lake PPS Digital Display 1USB + Type-C Black
779 ₴

Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться

Похожие товары