В наличии

Тримач в машину Hoco CA37 Magnetic Multi-Function Black

Код: т28011
-45 %
199 ₴ 109 ₴
Доставка в

  • О товаре
  • Характеристики
  • Отзывы

О товаре

Автотримач Hoco CA37 Magnetic Multi-Function Black- аксесуар невеликих розмірів, ергономічно вписується в дизайн авто. Шарнірне кріплення дозволяє регулювати положення телефону навколо своєї осі.

Товста присоска, з шаром гелю в пару міліметрів, забезпечує надійне зчеплення практично з будь-яким типом поверхні, в тому числі і з рельєфною і структурною поверхнею. Ніжка тримача сконструйована так, що шарнір на кінці дає можливість обертатися кріпленню на 360 градусів. Кнопка на внутрішній частині кріплення автоматично запускає механізм затиску бічних затискачів кріплення. Всі місця торкання з корпусом смартфона мають спецальну м'яку поверхню, для уникнення механічних пошкоджень і подряпин. Місце знизу кріплення відкрито, забезпечуючи вільний доступ до портів смартфона.

Тримач має вбудований аварійний молоток для розбивання скла авто, металевий наконечник прикритий силіконовою накладкою. Також конструкція холдера має прихований ніж для обрізки ременя безпеки.

Аксесуар виготовлений із пластику високої якості що робить його довговічним.

З огляду на всі переваги Hoco CA37 Magnetic Multi-Function Black, його можна сміливо вважати універсальним пристроєм і обирати в якості подарунка чоловікам і жінкам.

Характеристики

Основные характеристики
Бренд Hoco
Тип держателя Держатель
Дополнительные характеристики
Крепление держателя Крепеж
Крепление телефона Зажимы
Цвет Черный
Гарантия 12 месяцев

Отзывы

Пока нет ни одного отзыва. Пожалуйста, не стесняйтесь поделиться своим мнением и написать первый отзыв!

Добавить отзыв

Тримач в машину Hoco CA37 Magnetic Multi-Function Black
-45 %
199 ₴ 109 ₴

Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться

Похожие товары