В наличии

Видеорегистратор 70mai Dash Cam Lite Midrive D08 (536587)

Код: т31935
info
-5 %
1 699 ₴ 1 599 ₴
Доставка в

  • О товаре
  • Характеристики
  • Отзывы

О товаре

Огляд Xiaomi 70mai Dash Cam Lite D08 (Global) (27805)

Чіткий і деталізований нічний запис

Відеореєстратор 70mai Dash Cam Lite оснащений світлочутливою CMOS - матрицею SONY IMX307, яка чудово справляється зі зйомкою в умовах низької освітленості. Перед початком роботи реєстратор автоматично налаштовує параметри, щоб ви отримали чіткий і комфортний для сприйняття запис.

Відео Full HD

Ви зможете повністю покластися на реєстратор 70mai Dash Cam Lite в дорозі. Пристрій записує відео у форматі 1080P Full HD. Широкий кут огляду 130 градусів дозволяє захоплювати все дорожнє полотно і узбіччя для повного контролю за дорожньою ситуацією.

Захист 24 години

Завдяки вбудованому G-сенсору відеореєстратор автоматично починає запис в разі виникнення нестандартної ситуації. Ваш автомобіль під надійним захистом на нічний стоянці, або коли вам потрібно залишити його на вулиці без нагляду.

Додаток 70mai APP

Встановіть на свій мобільний гаджет на IOS або Android функціональний додаток 70mai APP, щоб повністю контролювати роботу відеореєстратора і користуватися всіма його функціями і можливостями.

Технологія WDR

Технологія WDR забезпечує потрапляння більшої кількості світла на матрицю, щоб поліпшити якість запису і отримати максимально деталізоване, чітке і яскраве зображення.

Лаконічний дизайн

70mai Dash Cam Lite укладений в компактний корпус. Завдяки невеликим габаритам і зручному кріпленню реєстратор легко поміщається за дзеркалом, не обмежуючи вид водієві.

Циклічний запис

Наявність циклічного запису дозволяє не турбуватися про вільне місце на карті пам'яті. Старі непотрібні відео поступово замінюються актуальним матеріалом, який може стати в нагоді як доказ у разі виникнення спірної ситуації.

Характеристики

Основные характеристики
Бренд Xiaomi
Цвет Черный
Технические характеристики
Диагональ экрана, дюйм 2.0"
Процессор MSTAR MSC8336D
Активация записи Автоматическая
Разрешение экрана, пикселей 1920x1080
Размеры и вес
Размеры 82 x 58.2 x 40.5 мм

Отзывы

Пока нет ни одного отзыва. Пожалуйста, не стесняйтесь поделиться своим мнением и написать первый отзыв!

Добавить отзыв

Видеорегистратор 70mai Dash Cam Lite Midrive D08 (536587)
-5 %
1 699 ₴ 1 599 ₴

Мы нашли другие продукты, которые вам могут понравиться

Похожие товары