Штатив-трипод Yungteng YT-228 для телефону/фотоапарату Black

Немає в наявності

Штатив-трипод Yungteng YT-228 для телефону/фотоапарату Black

ID ТОВАРУ: т26037
99 ₴ 49 ₴
-50 %

Деталі товару

Селфі палиця штатив трипод монопод для телефону Yunteng YT-228 виконана з міцних матеріалів і може використовуватися в тяжких умовах і витримувати високі навантаження. За допомогою цього пристрою Ви можете зробити високоякісні фото, з високою видрежкой в ​​нерухомому положенні.

Трипод Yunteng YT-228 також дозволяє встановлювати на себе вертикально в якості штанги монопод Yunteng YT-+1288, перетворюючи їх на повноцінні високі штативи. Трипод виконаний в чорному кольорі, з якісного пластику з гумовими фіксаторами.

Ви можете використовувати його як утримувач для Селфі або можна використовувати в комплекті з моноподи, щоб встановити палицю для Селфі у вертикальне положення і зробити фото за допомогою Bluetooth пульта дистанційно спуску.

Штатив-трипод має універсальне кріплення і підійде до більшості мобільних пристроїв, таких як iPhone 6 (plus), 5s, 5, 4s, Samsung Galaxy, HTC, Nokia і ін. Завдяки універсальному типу різьблення, даний пристрій підійде для всіх типів дзеркальних фотоапаратів ( дзеркалок), мильниць і ін.

  • Виробник Yunteng
  • Рекомендоване навантаження 400 г
  • Вага 220 г
  • Колір Black
  • Гарантія 12 місяців

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук