Смарт-годинник Apple Watch SE 44mm Silver Aluminum Case with White Sport Band

Немає в наявності

Смарт-годинник Apple Watch SE 44mm Silver Aluminum Case with White Sport Band

Ідентифікаційний номер товару: т33045
10,799 ₴
Продавець: S-DIGIT
4.9 (24 оцінки)

Деталі товару

Apple Watch Series 4 44mm Silver Aluminium Case with White Sport Band (MU6A2)

Бездоганна продуктивність

Новому поколінню смарт-годинників - новий чіпсет. Оновлений процесор Apple S4 з 64-бітною архітектурою забезпечує в два рази більшу продуктивність у порівнянні з попередніми поколінням. Користуйтеся всіма перевагами покращеного процесора. Велика потужність - більше можливостей.

Досконалий дизайн

Apple Watch Series 4 отримав найбільший дисплей в лінійці Apple Watch. Збільшений екран тепер відображає ще більше корисної інформації. Корпус став ще тонше, а края - ще більш плавними. Бездоганне поєднання матеріалів корпусу забезпечує максимальний захист від пилу і води, а різноманітність кольорів і ремінців дозволить вам створити свої унікальні Apple Watch.

Новий рівень безпеки

Завжди будьте в курсі активності вашого серця. Apple Watch Series 4 повідомлятиме вас, якщо пульс занадто відрізняється від норми в більшу або меншу сторону. Тепер годинник можуть визначати падіння користувача. Якщо на запит системи не буде отримана відповідь, пристрій автоматично зв'яжеться з екстреними службами або з вашими близькими із зазначенням вашого місця розташування.

Найбільш передові датчики

Вимірювання вашого пульсу і фізичної активності протягом дня вже стало звичною справою. Але Apple Watch завжди на крок попереду. Завдяки оновленому коліщатку годинник тепер може робити кардіограму і відслідковувати стан вашого здоров'я. Новий сенсор працює в тандемі з датчиком пульсу і дозволяє отримувати достовірні результати, які можна порівняти з результатами обстеження в клініці.

Кращий мотиватор для тренувань

Ще більш точний пульсометр, акселерометр і гіроскоп для найкращого відстеження активності. До списку автоматичного розпізнавання активності додана йога і піший туризм. Удосконалено функції для любителів спорту - тепер доступно попередження про зміну темпу тренування і вимір каденса. Встановлюйте нові цілі на місяць і отримуйте віртуальні нагороди за їх досягнення. На дисплей можна виводити до 5 показників для оптимального відстеження статистики.

Завжди на зв'язку

В Apple Watch Series 4 встановлені ще більш гучні динаміки і покращений мікрофон, які підвищують якість голосових викликів і запитів до Siri. Слухайте музику з Apple Music і використовуйте додаток Apple Podcasts просто зі свого годинника. Отримуйте повідомлення, відправляйте повідомлення і завжди будьте в курсі подій. Навіть якщо смартфон знаходиться далеко від вас.

  • Колір Silver
  • Виробник Apple
  • Marketplace 1
  • Тип матриці OLED
  • Сенсорний дисплей Є
  • Тип елемента живлення вбудований акумулятор
  • Сумісність з ОС iOS (Apple)

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук