Смарт годинник дитячий з GPS трекером ERGO C020 Pink

Немає в наявності

Смарт годинник дитячий з GPS трекером ERGO C020 Pink

Ідентифікаційний номер товару: т26761
1,279 ₴

Деталі товару

Зручний і стильний девайс для веселих пригод

Трекер Ergo GPS Tracker Color J020 — стильний і функціональний аксесуар для дітей і незамінна річ для дбайливих батьків. Сучасний дизайн пристрою, зручне розміщення елементів керування, приємний на дотик корпус, вироблений із високоякісних матеріалів яскравих відтінків і комфортний силіконовий ремінець перетворять дитячий годинник з GPS-трекером на чудового напарника у веселих іграх, подорожах і пригодах.

Корпус має захист рівня IPX4, який дає змогу зберегти внутрішню середу пристрою від потрапляння пилу й бризок води, а потужний акумулятор 400 мА/год забезпечує турботу про рідних 24/7.

Більше можливостей завдяки додатковим функціям

Перевагою Ergo GPS Tracker Color J020 для батьків є безплатний трекінг-застосунок. Завантаживши його через PlayMarket або AppStore, можна не тільки знати точне місце перебування дитини, але й неабияк розширити функціонал пристрою. Великий кольоровий прямокутний дисплей 1.4" дає змогу дитині зручно користуватися трекером і настроювати його, а встановлені застосунки та ігри розвивають навички лічби й планування власного часу.

Безпека дитини та спокій батьків

Ergo GPS Tracker Color J020 дає можливість відстежувати місце перебування дитини, зв'язуватися з нею як телефоном і керувати функцією прослуховування. Завдяки смарт-годиннику Ergo GPS Tracker Color J020, у разі позаштатних ситуацій, малюк може скористатися кнопкою екстреного виклику SOS і за лічені секунди зв'язатися зі членами сім'ї.

  • Колір Pink
  • Виробник ergo

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук