• Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки покупців
  • Відео
  • Aксесуари

Смарт-годинник Garmin Fenix7X Pro – Sapphire Solar Edition, Carbon Gray DLC Titanium with Vented Titanium Bracelet

Немає в наявності
Код: т65512
50 000 ₴
Товар закінчився.

Про товар

Garmin Fenix7X Pro – Sapphire Solar Editio - флагманський годинник для мультиспорту, який ідеально підходить для більших зап'ясть, обладнаний передовими функціями для тренувань, цілодобовим моніторингом стану здоров'я та автономною роботою понад місяць з лінзою Power Sapphire, що заряджається від сонця. Завдяки міцному корпусу, який відповідає військовим стандартам, пристрій орієнтований та довговічну експлуатацію.

  • Лінза Power Sapphire з підзарядкою від сонця
  • До 37 днів автономної роботи в режимі розумного годинника
  • Яскравий світлодіодний ліхтарик
  • Розширені тренувальні метрики та інформація про відновлення
  • Функції для спостереження за здоров'ям та самопочуттям
  • Технологія SatIQ™ та багатодіапазонний GPS

Вбудований світлодіодний ліхтарик

Змінна інтенсивність світлового променя та червоне світло безпеки покращують вашу видимість на тренуваннях у темряві. Також ліхтарик на годиннику служить як зручне підсвічування, коли ви цього потребуєте. У режимі стробоскопа біле світло чергується з червоним, підлаштовуючись під ваш ритм бігу.

Відмінна автономна робота завдяки зарядці від сонця

З лінзою, що заряджається від сонячної батареї, ваш пристрій працюватиме до 37 днів у режимі розумного годинника за умови використання протягом 3 годин на день під прямим сонцем (50 000 люкс). У режимі GPS з підзарядкою від сонця пристрій тримає заряд до 122 годин (за умови безперервного використання впродовж усього періоду в умовах освітлення 50 000 люкс).

Оцінка підйому Hill Score

Розраховує вашу спроможність бігти в гору та оцінює прогрес з плином часу на основі вашого VO2 max та історії тренувань. Функція вимірює бігову потужність та витривалість на крутих і довготривалих підйомах та видає оцінку, виходячи з ваших результатів протягом певного періоду часу.

Оцінка витривалості

Годинник збирає дані з усіх спортивних занять і визначає вашу спроможність витримувати тривалі зусилля для кращого розуміння, який вплив мають тренування на вашу загальну витривалість. Для оцінки фізичного прогресу цей динамічний показник використовує параметр VO2 max, а також короткострокові та довгострокові тренувальні навантаження та інші фактори.

Міцна конструкція

Годинник має міцний спортивний дизайн з 1.4-дюймовим чутливим сенсорним дисплеєм Sapphire Solar, що заряджається від сонця та має високу протидію утворенню подряпин. Безель навколо екрану та задня кришка на 51-міліметровому корпусі виконані з титану або зі сталі, сенсорний інтерфейс доповнюється традиційними кнопками. Пристрій пройшов випробування на відповідність військовими стандартами США щодо термостійкості, ударостійкості та водонепроникності.

Знання — це сила

Дані про ваше здоров'я та тренування мають бути легкими для інтерпретації й надавати практичні поради. Починайте кожен день з ранкового звіту, який легко налаштовується відповідно до ваших потреб, і переглядайте щоденні зведення статистики здоров'я та самопочуття. Використовуйте функцію готовності до тренувань, яка враховує різноманітні показники, щоб допомогти вам максимально ефективно тренуватися та відновлюватись, а також запобігти перевтомі.

Візуальний прогноз результату на змаганнях

Функція дозволяє оцінити темп, який ви зможете підтримувати на дистанціях 5К, 10К, півмарафону та марафону.

Технологія PacePro™

Функція PacePro дозволяє спланувати стратегію на день забігу для обраної дистанції або маршруту за допомогою розрахунку темпу на основі даних GPS.

Функція СlimbPro

Переглядайте в реальному часі інформацію про ваші поточні та майбутні підйоми на завантажених маршрутах.

Темп з урахуванням градієнта місцевості

Функція допоможе вам скоригувати темп відповідно до рельєфу. Годинник розраховує ваш еквівалентний темп бігу при таких же зусиллях на рівній місцевості або під час підйому.

Готовність до тренувань

Одразу після пробудження пристрій надає оцінку вашої готовності до фізичних навантажень на основі інформації про якість сну, відновлення, тренувальне навантаження та інші дані, щоб могли визначити, чи підходить поточний день для важких тренувань, чи сьогодні не варто перенапружуватись.

Статус тренування

На основі отриманої інформації ви можете дізнатись, як ви тренуєтесь — продуктивно, на піку чи на межі можливостей.

Щоденні рекомендовані тренування

Переглядайте запропоновані щоденні тренування на весь тиждень, які адаптуються до ваших показників після кожної пробіжки або велопоїздки.

Час відновлення

На основі даних з ваших останніх тренувань годинник розраховує час, який потрібен вам для відновлення перед наступним інтенсивним тренуванням.

Віджет перегонів

Підготуйтесь до наступного змагання за допомогою порад щодо тренувань, персоналізованих щоденних рекомендованих тренувань та інших функцій.

Бігова потужність на зап'ясті

За допомогою годинника вимірюйте потужність, яку ви прикладаєте до трейлу або дороги під час бігу, щоб керувати своїми зусиллями й краще спланувати тренування.

Garmin Coach

Користуйтесь безкоштовними адаптивними планами підготовки до забігів на 5 км, 10 км та півмарафону від тренерів-експертів.

Записуйте кожну активність

Використовуйте безліч попередньо завантажених спортивних профілів активності, щоб отримувати дані та аналітичну інформацію про ваші активні заняття. Тепер ви можете відстежувати командні види спорту, такі як футбол, хокей, ігри з ракеткою та інші.

HIIT тренування

Відстежуйте високоінтенсивні тренування, включаючи AMRAP, EMOM, Tabata або власні тренування.

Анімовані тренування

Годинник пропонує анімовані тренуваннями з кардіо та силових вправ, йоги та пілатесу, які демонструються прямо на його екрані.

Позатрасове катання та сноубординг

У цьому режимі годинник записує дані про підйоми та спуски, а також частоту кроків, довжину кроку та градієнт.

Динаміка бігових лиж

У поєднанні з нагрудним пульсометром HRM-Pro™ Plus (продається окремо) пристрій вимірює фізичне навантаження під час занять біговими лижами.

Спортивний профіль для серфінгу

Записуйте кількість хвиль, максимальну швидкість та дистанцію у вбудованому додатку "Серфінг".

Камера Surfline

Створюйте відео кожної хвилі, на якій ви катаєтесь перед камерою Surfline за допомогою технології Surfline Sessions. На віджеті Surfline ви можете переглядати інформацію про припливи, висоту хвилі, вітер та рейтинг для кожного з п'яти найближчих локацій для серфінгу.

Динаміка для гірського велосипеда

Відстежуйте детальні дані кожної велосипедної поїздки, переглядаючи спеціальні метрики Grit™ (складність траси) та Flow™ (плавність спуску).

Карти Outdoor Maps+

Додаткова підписка на карти Outdoor Maps+ пропонує доступ до преміальних карт (тільки покриття США) та супутникових знімків (всесвітнє покриття), які завантажуються безпосередньо на ваш годинник.

Технологія SatIQ

Разом з багатодіапазонним GPS забезпечує відмінну точність позиціювання, оптимізуючи при цьому час автономної роботи.

Датчики ABC

Прокладайте свій наступний маршрут за допомогою висотоміра, барометра та тривісного електронного компаса.

Топографічні карти континентів

Завантажуйте карти TopoActive з усього світу для навігації по маршруту у будь-якій точці планети. Використовуйте вбудований Wi-Fi® для легкого завантаження та оновлення карт без використання комп'ютера.

Карти SkiView™

Переглядайте назви трас та рейтинги складності для понад 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.

Карти полів для гольфу

На годинник попередньо завантажені повноколірні карти CourseView для понад 43000 полів для гольфу.

Путівник NextFork™

Дізнайтесь відстань до наступного перехрестя трас, а також назву наступної траси за маршрутом з одного погляду на екран.

Функція Up Ahead

Під час змагань отримайте сповіщення про спортивні точки інтересу, такі як пункти допомоги на дистанції, розташовані попереду за вашим маршрутом.

Кругові маршрути Round-Trip Routing

Введіть бажану відстань та отримайте запропоновані маршрути, які проведуть вас назад до початкової точки; скористайтесь функцією популярних маршрутів TrendLine™, щоб знайти найкращі місцеві маршрути.

Маршрути з навігацією від повороту до повороту

Створюйте нові або знаходьте вже наявні маршрути у мобільному додатку Garmin Connect™. Також ви можете синхронізувати маршрути з улюблених сторонніх платформ та отримувати покрокові вказівки.

Ранковий звіт

Одразу після пробудження годинник надасть персоналізований звіт про ваш сон, тренування та відновлення, а також інформацію про статус варіабельності серцевого ритму та погоду.

Статус ВСР

Отримайте глибше уявлення про своє загальне здоров’я, тренування та відновлення завдяки інформації про варіабельність серцевого ритму під час сну.

Пульсометр на зап'ясті

Годинник постійно вимірює ваш пульс, щоб допомогти вам оцінити, наскільки інтенсивно ви працюєте на тренуваннях.

Пульсоксиметр Pulse Ox

Датчик Pulse Ox на зап'ясті вимірює рівень насиченості крові киснем у стані бадьорості та сну, а також використовується для оцінки акліматизації до висоти над рівнем моря.

Оцінка сну та розширений моніторинг сну

Дізнайтесь, як ваш організм відновлюється уві сні за допомогою оцінки сну з розбивкою на фази сну та детальними рекомендаціями для покращення якості сну.

Спостереження за енергією Body Battery™

Стежте за рівнем енергії у вашому тілі, щоб підібрати найкращий час для активності та відпочинку.

Відстеження стресу

Дізнайтесь, яким був ваш день — спокійним, врівноваженим або сповненим стресу.

Функція Health Snapshot™

Виконайте 2-хвилинне тренування для запису основних статистичних даних здоров’я. Потім створіть звіт з цими даними та за потреби поділіться ним з вашим лікарем або тренером.

Акліматизація до умов спеки та висоти

Дізнайтеся, як ви адаптуєтесь до поточної висоти або спеки на основі показників вашого здоров'я.

Розумні повідомлення

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення від смартфона прямо на екрані годинника при поєднанні з сумісним смартфоном iPhone® або Android™.

Музика на зап’ясті

Завантажуйте на годинник улюблені пісні та плейлисти з облікових записів Spotify, Deezer або Amazon Music, щоб слухати музику без телефону.

Безконтактні платежі Garmin Pay™

Швидко проходьте черги на касах, оплачуючи покупки та проїзд у деяких транспортних системах за допомогою системи безконтактних платежів Garmin Pay на годиннику, до якої легко прив’язується картка.

Функції безпеки та стеження

Якщо ваш годинник зафіксує інцидент, він надішле повідомлення заданим екстреним контактам з вашим місцеположенням у реальному часі. Ви також можете надіслати повідомлення вручну, якщо почуваєтесь у небезпеці.

Магазин Connect IQ™

Завантажуйте на годинник додаткові поля даних, програми, циферблати та віджети з магазину Connect IQ.

Керування живленням

Перевірте, як різні налаштування й датчики впливають на час роботи годинника від акумулятора.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Garmin
Сфера використання Для тренувань, Для туризму, Для безконтактної оплати, Для повсякденного використання
Призначення Унісекс
Серія Garmin Fenix
Сумісність з ОС Android/iOS
Операційна система Пропрієтарна
Колір Чорний з сірим
Технічні характеристики
Спосіб зарядки USB-кабель
Роз'єми Немає
Дисплей
Дизайн Круглий дисплей
Тип матриці Трансфлективний MIP
Сенсорний дисплей Є
Наявність камери Немає
Індикація Дисплей
Розмір екрану 1.4”
Роздільна здатність екрану, пікселів 280x280
Ремінець і корпус
Матеріал корпусу Метал, Пластик
Матеріал ремінця Метал
Можливість заміни ремінця/браслета Є
Стандарт захисту IP 10 ATM
Додаткові характеристики
Вбудований ліхтарик Є
Дзвінки та види оповіщень Повідомлення про виклики, Повідомлення про SMS, Звуковий сигнал, Вібрація, Повідомлення у додатках та соціальних мережах, Події календаря, Електронна пошта
Бездротові технології Wi-Fi, Bluetooth, NFC, ANT, GPS, ГЛОНАСС
Датчики смарт-годинника Акселерометр, Гіроскоп, Барометр, Лічильник калорій, Крокомір, Оптичний датчик серцевого ритму, Пульсоксиметр, Термометр, Альтиметр (висотомір), Компас, Датчик уровня насыщенности кислородом
Функції смарт-годинника Фітнес-трекер, Функція пошуку телефону, Прослуховування музики, Відстеження сну, Відстеження часу активності, Відстеження швидкості руху, Підрахунок пройденої відстані, Відстеження локації
Додаткові характеристики Підзарядка від сонця. Профілі для залу, плавання, бігу, гольфу, велоспорту, туризму та активного способу життя. Virtual Partner. LiveTrack. Функція TracBack.
Код виробника 010-02778-30
Гарантія 12 місяців
Розміри та вага
Висота, мм 51
Ширина, мм 51
Товщина, мм 14.9
Вага 89 г

Відгуки покупців

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!
Переглянути подібні товари