В наявності

Смарт ваги Yolanda Body Fat Composition White Wifi&Bluetooth CS20C

Код: т41532
Колір: Білий
Білий
Декілька кольорів
1 199 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

14 показників вашого здоров'я

Смарт-ваги Yolanda використовують метод біоелектричного імпедансу (BIA) для розрахунку 14 основних даних про склад тіла. Ця технологія побудована на аналізі опору різних тканин в нашому організмі слабким електричним імпульсам. За допомогою BIA ваги розраховують: вагу тіла, ІМТ, відсоток жиру в організмі, вагу тіла без жиру, кількість підшкірного і вісцерального жиру, кількість м'язової маси і скелетних м'язів, рівень води, білка, кісткову масу, базальний метаболізм, метаболічний вік та частоту пульсу. Що дає вам більш повну картину стану вашого тіла, а також допомагає складати більш точні плани дієт і тренувань з урахуванням ваших індивідуальних особливостей.

Нічого складного

При всій їх високотехнологічній начинці, користуватися смарт-вагами так само просто, як і звичайними. Для їх включення досить доторкнутися до них ногою, а після встати на платформу. Високочутливі електроди під поверхнею спрацьовують, як тільки ви стаєте на ваги обома ногами. І через невеликий проміжок часу ви отримаєте повний аналіз свого здоров'я і фізичної форми на свій смартфон.

Автоматичне перемикання між Wi-Fi і Bluetooth

Ваги можна синхронізувати зі смартфоном за допомогою Wi-Fi або Bluetooth. Що дає більше гнучкості у виборі зручного варіанту підключення. Крім того, гаджет може автоматично перемикатися між бездротовими підключеннями на випадок, якщо одне з них відсутнє або не працює.

Сумісність з фітнес-додатками

Для більш комфортної роботи з вагами необхідно встановити безкоштовний додаток «Feelfit». Просто скачайте програму з Apple Store або Google Play, встановіть з'єднання через Wi-Fi/Bluetooth і зможете бачити свій щоденний/щотижневий/щомісячний прогрес, графік змін, отримувати рекомендації та багато іншого. Крім того, ці ваги можуть синхронізуватися з Apple Health, Google Fit і Fitbit. А значить, ніякої зайвої роботи по перенесенню ваших даних, все буде автоматично і легко.

Для всієї родини

Розумними вагами Yolada Body Fat Composition можуть однаково комфортно користуватися кілька людей. Прилад вміє інтелектуально ідентифікувати кожного користувача, а також відправляти дані про масу і склад тіла до відповідного профілю. Після чого кожен користувач може отримати і перевірити дані на своєму мобільному пристрої. Тобто не потрібно турбуватися ні про помилки в даних, ні про проблеми з конфіденційністю.

Сучасний дизайн і практичність

Поверхня ваг виготовлена з міцного і гладкого загартованого скла, а ніжки мають спеціальні протиковзкі вставки, що забезпечує безпечне і приємне використання. А в якості джерела живлення в них використовуються 4 батарейки типу AAA, яких при не сильно активному використанні вистачає на багато місяців роботи.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Yolanda
Категорія товару Ваги
Тип Електронні
Колір Білий
Матеріал платформи Скло
Додаткові характеристики
Максимальне навантаження 160 - 180 кг
Синхронізація з пристроями Так
Вбудована пам'ять Ні
Гарантія 12 місяців
Розміри та вага
Вага 1,15 кг
Розміри 26 x 26 x 2,5 см

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Смарт ваги Yolanda Body Fat Composition
1 199 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари