Немає в наявності

Соковичавниця Saturn ST-FP7046

Код: т40290
1 899 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Шнековая соковижималка

Соковижималка Saturn ST-FP7046 - це шнековая модель, яка розроблена фахівцями спеціально для обробки фруктів і овочів без окислення. Такий ефект досягається за рахунок того, що техніка використовує технологію дбайливого віджиму на мінімальних обертах. Цей пристрій при 60 обертах на хвилину ефективно відокремлює сік від макухи, при цьому ніяк негативно не впливаючи на його якість.

Розбірна конструкція

Корпус представленої соковижималки зроблений у вигляді розбірної конструкції, яка може бути частково від'єднана від загального блоку для здійснення очищення після циклу роботи. Для створення побутового приладу був обраний пластик, який добре витримує підвищені навантаження. Металеві частини не іржавіють, зберігаючи повноцінну працездатність протягом усього терміну експлуатації.

Захищена від перегріву

Важливою особливістю техніки стала захищеність від перегріву, завдяки якій вона отримує можливість працювати без ризику втрати функціональності. При цьому соковижималка здатна показати свій максимум і зупинитися, якщо її цілісності щось загрожує.

Дві ємності в комплектації

Щоб функціонування соковижималки було таким, як задумав виробник, в комплекті разом з нею поставляються дві ємності: одна для соку (0.7 л), а друга для макухи (0.55 л). До слова, залишаючи м'якоть можна застосувати в харчових цілях, тому не поспішайте її викидати після віджимання.

Простий блок керування

Взаємодія з технікою не вимагає занадто складних маніпуляцій - досить лише натискати на кнопку, розташовану на бічній стороні корпусу. Вона має кілька положень, кожне з яких відповідає за свою функцію: виключене положення, стандартний хід і реверсивний рух. Остання опція допоможе очистити порожнину соковижималки від застряглих всередині шматочків.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Saturn
Колір Білий
Гарантія 12 місяців
Тип Шнекова
Додаткові характеристики
Керування Електронне
Технічні характеристики
Потужність 150 Вт
Об'єм ємності для соку 0,7 л

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Соковичавниця Saturn ST-FP7046
1 899 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари