Немає в наявності

Соковитискач Philips HR1945/80

Код: т44724
9 499 ₴
Інструкція на українській
*.tmp
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Зберіть усі корисні речовини у своїй склянці

Інноваційна технологія мікровіджиму (MicroMasticating) Philips розкриває клітини фруктів та овочів і вичавлює максимум із них. Тепер потрібно менше часу на підготовку завдяки великому отвору для подачі. Після витискання соку усі частини можна сполоснути водою.

Технологія мікровіджиму (MicroMasticating) вичавлює до 90%* фруктів

Фрукти та овочі мають тисячі клітин, які містять сік, вітаміни та інші життєво важливі поживні речовини. Інноваційна технологія мікровіджиму (MicroMasticating) від Philips призначена відкрити ці клітини та вичавити якнайбільше соку із Ваших улюблених інгредієнтів та допомогти отримати до 90%* із фруктів у склянку, а не як відходи.

Вичавлюйте сік з улюблених фруктів, зокрема бананів та манго

Робіть смачні корисні соки з м’яких фруктів і твердих овочів. Сік можна вичавлювати в різних комбінаціях. Цю соковижималку можна використовувати для обробки навіть таких інгредієнтів із високим вмістом крохмалю, як банани чи манго, з яких зазвичай дуже важко вичавити сік.

 
 

Додавайте у свої напої листя, зелень та горіхи

Листя та зелень, багаті на клітковину, також можуть бути чудовими інгредієнтами корисних соків, і їх усі без винятку можна обробляти в цій соковижималці. Паростки пшениці, шпинат та багато іншого можуть слугувати цінним корисним додатком до Ваших щоденних соків завдяки технології мікровіджиму (MicroMasticating). Ви навіть зможете обробляти горіхи певних сортів (наприклад, мигдаль) для приготування мигдалевого молока.

Функція попереднього очищення вичавлює сік до останньої краплі

Функція попереднього очищення – вичавлює сік до останньої краплі та одночасно очищає соковижималку. Це допоможе отримати максимум із фруктів та овочів та запобігти змарнуванню цінного соку під час очищення.

Легке розбирання та промивання без будь-яких кухонних засобів

Завдяки легкому розбиранню та відсутності обідків на елементах цю соковижималку легко помити просто під краном. Оскільки в пристрої немає гострих кутів, клітковина або залишки інгредієнтів вимиються за кілька секунд.

Унікальна конструкція без сита для очищення менш ніж за 1 хвилину

Наша унікальна конструкція без сита дає змогу легко вичавлювати сік безпосередньо у склянку через фільтр, який вловлює всі непотрібні складові соку і який так легко мити без будь-яких щіток.

 

Інноваційна система "крапля-стоп" – чистота кухонного столу

Повністю вбудована система "крапля-стоп" дає змогу робити перерви під час вичавлювання соку та завжди зберігати кухонну стільницю в чистоті. Просто натисніть на нижню частину вихідного отвору, не забруднюючи пальці, і сік перестане крапати.

Тонка соковижималка з усіма вбудованими частинами

Оптимізована конструкція шириною 11 см дає змогу завжди тримати соковижималку на столі та використовувати у будь-який час. Вона займає небагато місця як під час зберігання, так і під час використання, оскільки всі її елементи вбудовані, а тому для витискання соку не знадобляться жодні зовнішні засоби.

Вичавлюйте сік безпосередньо в склянку

Вичавлювання соку безпосередньо в склянку дає Вам змогу зробити сік окремо для кожного члена родини без використання та миття зайвих частин і зберігати кухонну стільницю в чистоті.

Знімні частини можна зберігати у збирачі м’якоті

Усі невеликі знімні частини соковижималки (наприклад, лоток, штовхач і ємність для соку) можна зберігати у збирачі м’якоті. Таким чином, усі частини будуть надійно зберігатися, а Ви завжди знатимете, де їх шукати, щоб вичавити наступну порцію соку.

 

Менше часу на підготовку завдяки вдвічі більшому отвору для подачі

Великий отвір для подачі максимально спрощує приготування соків. Поживні соки готуються миттєво, оскільки фрукти та овочі не доводиться попередньо нарізати.

У комплекті дивовижна книга з рецептами

Низка рецептів із переліком інгредієнтів – це важлива складова процесу приготування соку. Ця книга – джерело натхнення, адже в ній є 20 рецептів та всі вказівки щодо користі для Вашого здоров’я.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Philips
Колір Сріблястий
Гарантія 24 місяці
Тип Шнекова
Додаткові характеристики
Керування Електронне
Насадки для цитрусових, для ягід, томатів, м'яких фруктів, для яблук, для твердих овочiв, для твердих фруктiв
Технічні характеристики
Потужність 220 Вт
Об'єм ємності для соку 1 л
Розміри та вага
Вага 4.3 кг

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Соковитискач Philips HR1945/80
9 499 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари