Sony 75" LED Smart TV Black (KD75XH9505BR2)

Немає в наявності

Sony 75" LED Smart TV Black (KD75XH9505BR2)

ID ТОВАРУ: т30340
99,999 ₴

Деталі товару

Реалістичність картинки та звуку

Деталізована 4К картинка з яскравою кольоропередачею чудово поєднується з нашою новою технологією Sound-from-Picture Reality.

Гармонія зображення і звуку

Відчуйте себе учасником того, що відбувається на екрані, завдяки реалістичним картинці та звуку. Детальні зображення доповнені технологією Sound-from-Picture Reality, що забезпечує неймовірні враження від перегляду.

Максимальна реалістичність

Завдяки неймовірній обчислювальній потужності процесор оброблення зображень X1 Ultimate виявляє сотні різних об'єктів на екрані та покращує яскравість, деталізацію й кольоропередавання так, що все має чіткий і надзвичайно реалістичний вигляд.

Технологія Sound-from-Picture Reality

Система Acoustic Multi-Audio передбачає встановлення двох високочастотних динаміків для створення ефекту переміщення звуку у задній частині телевізора, де розташовані динаміки з фазоінвертором. Ці динаміки забезпечують роботу технології Sound-from-Picture Reality. Завдяки чітко злагодженим картинці та звуку враження від перегляду будуть ще яскравішими.

Великий екран, динамічне зображення

Цей телевізор Sony 4K HDR створений, щоб дарувати незабутні враження від перегляду на великому екрані. Чудова картинка ні на мить не дасть вам засумніватися в реалістичності того, що відбувається на екрані.

Яскраві кольори під будь-яким кутом перегляду

Технологія X-Wide Angle забезпечує точне передавання кольорів і відтінків на екрані Triluminos Display, тому на цьому ширококутному телевізорі зображення матиме реалістичний вигляд, хоч з якого б боку ви дивилися.

Приголомшлива чіткість кожного руху

Наша технологія X-Motion Clarity забезпечує плавне та чітке динамічне зображення завдяки точному контролю для мінімізації розмитості відео. Водночас навіть ті зображення, що швидко змінюються, не втрачають своєї яскравості.

Виняткова контрастність і деталізація

Яскраві вогні та глибокі тіні нічного пейзажу мають прекрасний вигляд на екрані телевізора 4K Ultra HD з X-tended Dynamic Range PRO. Його контрастність ушестеро вища, аніж у звичайних LED-телевізорів, тому темні зони мають темніший вигляд, а світлі — яскравіший.

Студійна якість із режимом калібрування Netflix

Цей режим був спеціально розроблений для перегляду контенту Netflix на телеекранах у такій самій якості, як після оцінки в студії. Завдяки режиму калібрування Netflix точно передається бачення й задум автора.

Барвисте зображення, яке оживає на екрані

Технологія Triluminos Display може відтворювати широку гаму живих кольорів, тому зображення на екрані набуває реалістичніших тонів та відтінків.

Гарна картинка під будь-яким кутом

Цей телевізор має простий, скромний дизайн, щоб ніщо не відвертало вашу увагу від головного — того, що відбувається на екрані.

Кабелі акуратно прибрані й зовсім не помітні

Сховайте всі кабелі в підставку за допомогою спеціального тримача з комплекту постачання. Ніщо не відвертатиме вашу увагу від перегляду.

Знайде, що скажете

Телевізор Android TV від Sony має передову систему керування голосом, тож тепер ви можете шукати фільми й телепередачі в програмах і на каналах мовлення, просто вимовляючи їхні назви.

Зручне інтелектуальне дистанційне керування

Під'єднуйте приставки та інші пристрої до входу HDMI й керуйте ними за допомогою інтелектуального ДК. Телевізор має тоншу та заокруглену конструкцію, мікрофон для голосового керування й поліпшене розташування кнопок.

 
 • Діагональ екрану, дюйм 75"
 • Операційна система Android
 • HDR Є
 • Роз'єми Входи: композитний /1 (бічний), LAN. Виходи: оптичний. Кількість HDMI: 4 шт нижні // HDMI (ARC): Так (eARC/ARC). Кількість USB: 3 шт /2 бічні, 1 нижній. CI-модуль
 • Вага 35.6 кг з підставкою // без пiдставки: 33.1 кг
 • Тип телевізора LED
 • Колір Black
 • Smart TV Є
 • Тв-тюнер Цифровий: DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове)
 • Розміри Розмір без підставки: 1672 x 960 x 71 мм, розмір з підставкою: 1675 x 1048 x 415 мм
 • Виробник Sony
 • Wi-Fi Є

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук