В наявності

Стартовий пакет lifecell Універсальний eSIM

Код: т26886
150 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

eSIM (embedded SIM) - електронна SIM-карта, яка дозволяє зареєструватись у мережі та підключити тарифний план без необхідності використовувати фізичну SIM-карту, таким чином ви не займаєте слот вашого пристрою.

Ви можете встановити декілька eSIM в один пристрій (хоч 5!) і швидко перемикатись між ними. Не потрібно нікуди ходити, знадобиться лише 2 хвилини, щоб придбати eSIM або замінити вашу SIM на eSIM.

З точки зору користування мобільним зв'язком електронна eSIM повністю аналогічна звичайній SIM-карті, більш того вона має ряд переваг – eSIM захищена від фізичних пошкоджень, а в разі втрати смартфона, зловмисник не зможе використати вашу eSIM.

Щоб скористатися eSIM необхідно переконатися, що ваш пристрій підтримує eSIM, придбати стартовий пакет з eSIM (доставляється на вашу електронну пошту після онлайн оплати) та відсканувати QR-код з ваучеру (для встановлення та активації eSIM потрібне наявне інтернет з’єднання).

Тариф для eSIM У вас є можливість обрати будь-який бажаний тариф для вашої eSIM на свій розсуд.

Вибір номера для eSIM

Купуючи eSIM, ви можете обрати номер за власним бажанням і за своїм смаком з величезної кількості варіантів красивих номерів, й одразу після оплати отримання eSIM з вибраним номером.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Lifecell
Формат SIM-карти eSIM
Умови пакету послуг бонуси на рахунку: 150 грн. Тариф на вибір. Тип пакета - національний
Мобільний інтернет дані відсутні

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Стартовий пакет lifecell Універсальний eSIM
150 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари