В наявності

Стартовий пакет Vodafone Joice

Код: т26157
135 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Базовий пакет послуг Joice

Базова вартість пакета послуг на місяць

120 грн

Вартість послуг понад пакет

4G/3G Інтернет 6 ГБ кожні 200 МБ за 7 грн
Video PASS: YouTube, Netflix, MEGOGO Безліміт -
Insta PASS: Instagram Безліміт -
Music PASS: Apple Music, Deezer, YouTube Music, Google Play Music, ТіkТоk, SoundCloud, Shazam Безліміт -
Game PASS: Twitch, App Store, Google Play, Steam, Discord Безліміт -
Online PASS: Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, меседжінг (текстові та графічні повідомлення) у Viber, WhatsApp, Skype, Telegram та Snapсhat Безліміт -
Дзвінки на всі мережі по Україні 600 хв 0,50 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт. за 1,50 грн/день 0,50 грн/шт.
Дзвінки за кордон 10 хв за 10 грн/день (в рамках 10 пакетів на добу) Після використання 10 пакетів на добу вартість дзвінків & ndash; 3 грн/хв

• Мобільний Інтернет понад пакет послуг - 7 грн за кожні 200 МБ (в рамках 20 пакетів до кінця доби, далі швидкість знижується до 32 Кбіт/с).

• SMS за кордон - 2 грн/шт.

• SMS на міські номери по Україні - 6,38 грн/шт.

• Гігабайти Інтернету в рамках тарифу доступні для використання в 2G, 3G і 4G-мережі при наявності технічного доступу і покриття. 

Умови користування денними послугами

Вартість послуг в тарифі Joice знімається щомісяця в день, відповідний даті підключення першого пакету послуг. Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати вартості пакета послуг на місяць, автоматично включаться денні тарифи:

Денні тарифи 7 грн/щодня
4G/3G Інтернет* 200 МБ на день
Дзвінки на всі мережі по Україні 0,50 грн/хв
Дзвінки за кордон (48 країн ) 10 хв за 10 грн/день (в рамках 10 пакетів на добу)
SMS на всі мобільні мережі України 50 шт. за 1,50 грн/день
SMS за кордон 2 грн/шт.

*4G/3G Інтернет - 200 МБ на день в рамках денного тарифу, далі - 7 грн за кожні 200 МБ (надається 20 пакетів до кінця доби по 200 МБ на максимальній швидкості, а далі швидкість складе - до 32 Кбіт/с) . При наявності достатньої суми на рахунку платіж за пакет послуг на місяць знімається щомісяця в день, який відповідає даті підключення, в період з 00:00 до 8:00, про що ти будеш поінформований SMS-повідомленням після 8:00. Зверни увагу: до моменту отримання SMS-повідомлення про нарахування пакета послуг, ти платиш за послуги зв'язку (дзвінки, Інтернет) за умови користування ними. Наприклад, пакет послуг був підключений 25 числа, зняття платежу буде відбуватися 25 числа наступного місяця. Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, автоматично здійснюється перехід на денні послуги з оплатою щодня, незалежно від користування. Надалі, кожен день з 0:00 до 8:00 буде перевірятися стан рахунку і при наявності достатньої суми відбувається зняття вартості і підключення пакета послуг на місяць. Зверни увагу, що дата наступного зняття буде змінена з урахуванням нової дати підключення пакета послуг на місяць, для перевірки набирай *101*4#

Роумінг

Базові тарифи Vodafone Передоплата в роумінгу в більш ніж 85 країнах світу:

Базові тарифи Vodafone в роумінгу в день

Країни
Зони 1

Країни
Зони 2

Усі вхідні дзвінки

Вихідні дзвінки на номери абонентів Vodafone Україна

Вихідні дзвінки на місцеві номери країни перебування

Вихідні дзвінки на номери абонентів інших операторів України35 грн
/15 хв65 грн
/15 хв
Вихідні дзвінки в інші країни 50 грн/хв
мобільний Інтернет в більш ніж 85 країнах світу 40 грн за 100 МБ
та Безлімітний меседжінг у Viber, WhatsApp, Skype (текст і картинки)
SMS на всі мережі 15 грн/15 шт.
Перевірка залишку хвилин, SMS, МБ   *600*11#  

При перебуванні в інших країнах для всіх тарифів Vodafone Передоплата будуть діяти такі тарифи:

Базові тарифи Vodafone в роумінгу в день
Усі вхідні дзвінки

Вихідні дзвінки на номери абонентів Vodafone Україна

Вихідні дзвінки на місцеві номери країни перебування

Вихідні дзвінки на номери абонентів інших операторів України

30 грн/хв
Вихідні дзвінки в інші країни 50 грн/хв
Мобільний Інтернет 40 грн/100 Кб, при замовленні послуги
& quot; Мобільний Інтернет у роумінгу, (інші країни) & quot;
SMS на всі мережі 3 грн/шт.
Країни Зони 1 для дзвінків і SMS: Австралія, Австрія, Вірменія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Гана, Гватемала, Німеччина, Грузія, Греція, Гонконг, Голландія, Данія, Єгипет, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія, Ісландія, Канада, Китай, Кіпр, Люксембург, Мальта, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Норвегія, ОАЕ, Панама, Польща, Португалія, Пуерто-Ріко, Румунія, Росія, Сальвадор, Словаччина, США, Таїланд, Туреччина, Уругвай, Хорватія, Франція, Чехія, Шрі Ланка, Швеція, Південна Корея , Південна Африка.
Країни Зони 2 для дзвінків і SMS: Азербайджан, Албанія, Білорусь, Бельгія, Казахстан, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Македонія, Молдова, Сербія, Сінгапур, Словенія, Фінляндія, Чорногорія, Естонія, Швейцарія, Японія.
Мобільний Інтернет в більш ніж 85 країнах світу: Австралія, Австрія, Азербайджан, Албанія, Аргентина, Вірменія, Болгарія, Білорусь, Бельгія, Бразилія, Бруней-Даруссалам, Ватикан, Великобританія, Угорщина, Гана, Гватемала, Грузія, Греція, Гонконг, Гондурас, Голландія, Німеччина, Данія, Домініканська Республіка, Єгипет, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія (в.ч. Канарські острови), Ісландія, Індонезія, Канада, Казахстан, Камбоджа, Киргизія, Китай, Кіпр, Колумбія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Молдова, Мальта, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Норвегія, Нікарагуа, Нігерія, ОАЕ , Панама, Парагвай, Пакистан, Польща, Португалія, Перу, Пуерто-Ріко, Румунія, Росія, Сан-Марино, Сербія, Сінгапур, Сальвадор, Словаччина, Словенія, США (в.ч. Гавайські острови), Таїланд, Тайвань, Туреччина , Туніс, Уругвай, Узбекистан, Хорватія, Франція, Фінляндія, Філіппіни, Чилі, Чорногорія, Чехія, Естонія, Еквадор, Шрі-Ланка, Швеція, Швейцарія, Японія, Південна Корея, Південна Африка.

Базові тарифи Vodafone в роумінгу в більш ніж 85 країнах світу діють за умови реєстрації в будь-якій мережі. Пакети послуг для використання в роумінгу в більш ніж 85 країнах світу: 15 хвилин, 15 SMS та 100 МБ Мобільного Інтернету можуть бути використані в рамках 20 пакетів на добу. Вартість послуг понад використаних пакетів на добу в роумінгу: всі вхідні дзвінки, вихідні дзвінки на номери Vodafone Україна, номери інших операторів України та номери країни перебування - 10 грн/хв, SMS на всі напрямки - 1,5 грн/шт. Оновлення пакетів послуг для використання в роумінгу в більш ніж 85 країнах світу: 15 хвилин, 15 SMS та 100 МБ Мобільного Інтернету відбувається щодня в 00:00 за київським часом. Безлімітний месседжінг надає можливість безлімітно відправляти повідомлення (текст і картинки) в роумінгу за умови зняття денної оплати 40 грн. Щоденна оплата 40 грн знімається при першому користуванні на добу будь-яким з месенджерів: Viber, WhatsApp, Skype і/або Інтернетом.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Vodafone
Додаткові характеристики Video PASS: YouTube, Netflix, MEGOGO.
Дзвінки та SMS в Україні 600 хв на дзвінки; 50 SMS за 1,50 грн/день
Дзвінки та SMS за кордон дзвінки 10 хв за 10 грн/день (в рамках 10 пакетів на добу). SMS - 2 грн/шт
Мобільний інтернет 6 ГБ

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Стартовий пакет Vodafone Joice
135 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари