В наявності

Телевізор Hisense 55U7QF

Код: т44593
20 999 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

HDR Dolby Vision

Ця сучасна технологія HDR створена на основі кінематографічних технологій і забезпечує неймовірно досконале, точне зображення, наче ви дивитеся не на екран, а на події в реальності. Dolby Vision дарує незабутні візуальні враження і відтворює найдивовижніші кольори, робить світлі тони до 40 разів яскравішими, а тіні в 10 разів темнішими, на що не здатні зображення стандартних телевізорів.

Плавний рух

Рухомі зображення в звичайних телевізорах відтворюються з певною розмитістю. А телевізор Hisense передає яскравий, чіткий і плавний рух у кожній сцені. Технології Hisense регулюють зображення в кожному кадрі так, щоб зменшити кількість спотворень. Завдяки цьому пікселі найдрібніших деталей чи об’єктів, які рухаються в кадрі, реконструюються і відтворюються в зображення чистого, чіткого руху.

VIDAA U4.0 AI

Це унікальна та інноваційна операційна система, розроблена Hisense для легкого використання Smart TV. VIDAA U полегшує керування телевізором і завдяки спрощеному дизайну дозволяє перемикати програми чи пристрої трьома чи навіть менше кроками. Розваги стали ще легшими і приємнішими.

Ігровий режим

Цей режим вдосконалює технологію ігрових програм, що дуже оцінять любителі змагальних ігор, адже їхні шанси на перемогу збільшаться. Технологія Hisense оптимізує реакцію програми і зменшує аж до 16 мсек* час між натисканням кнопки гравцем і дією, що відображається на екрані. Таке зменшення затримки реакції ігрової програми збільшує шанси гравця на вчасний хід.

Вирішення проблеми кабелів

Hisense подбав про естетику місця, де розташований телевізор: тепер жоден кабель не псуватиме його вигляд. Його можна зберігати і приховати у спеціальний тримач для кабелів.

Монолітний дизайн

Корпус телевізора Hisense цілісно вкритий листом металу до країв екрана, що допомагає глядачу зосередитися саме на зображенні.

Роздільна здатність 4К

Роздільна здатність 4К, передбачена в телевізорі Hisense 4K, наче занурює глядача у те, що відбувається на екрані. Це забезпечує неймовірну якість картинки, яка в чотири рази перевищує якісь зображення на телевізорах FHD. Завдяки цьому серіали, фільми, відео можна дивитися без будь-яких обмежень.

UHD AI Upscaler

Ця функція дозволяє насолоджуватися високоякісним зображенням, навіть якщо воно транслюється у звичайній FHD-якості. Інтелектуальний конвертер роздільної здатності AI Upscaler опрацьовує сигнал так, щоб надати його роздільну здатність, наближену до 4K. Конвертер Hisense UHD AI Upscaler визначає кольори сусідніх пікселів і автоматично компенсує пробіли пікселями відповідного кольору в кожній сцені.

Технологія Quantum Dot

В телевізорі Hisense передбачена технологія квантових точок, яка інноваційно опрацьовує кольори. Вона розрізняє і відтворює понад мільярд відтінків і здатна передавати найтонші переходи і зміни тонів: від бірюзи до кобальту, від ніжно-рожевого до бордо. Це надзвичайно широка палітра, яка максимально наближає кольори зображення, що відтворюються на екрані, до оригіналу, знятого режисером.

HDR10+

Система HDR10 передає максимально реалістичну і найближчу до режисерського задуму картинку. Вона налаштовує рівень яскравості, насиченість кольору та контрастність кожного кадру. Завдяки цьому сцени відображаються точніше. Деталі виглядають виразніше і чіткіше як на темних, так і на світлих ділянках, а кольори відтворюються значно яскравіше.

Технологія Depth Enhancer

Звивистий серпантин поміж білосніжних гірських вершин, їхні гострі, виразні піки – технологія підсилення глибини дозволяє роздивитися найдрібніші і найвіддаелніші деталі із реалістичним збереженням відчуття відстані. Вона регулює рівні динамічної контрастності, аналізує кожне зображення і додає окремі шари контрасту до заднього, середнього й переднього планів, створюючи додаткову глибину картинки. Це справляє неймовірні візуальні враження для глядача.

Зниження рівня шуму

Різноманітні алгоритми телевізора Hisense спрямовані на те, щоб зробити зображення чистішим, а задоволення від перегляду – більшим. Зменшити рівень шуму дозволяє ряд технологічних рішень, які аналізують вхідний сигнал, усувають виявлений шум і відтворюють чітке й бездоганне зображення не лише відео, а й текстів. Для цього опрацьовується кожен окремий піксель, а також окремо статичні і динамічні частини зображення.

Функція ультразатемнення Ultra Dimming

Технологія максимального затемнення – це сучасний алгоритм, що застосовується Hisense в телевізорах для того, щоб визначити і оптимально налаштувати світлі й темні кольори зображення. Ultra Dimming, аналізуючи вхідний сигнал, застосовує різні криві контрастності до різних зон зображення. Завдяки цьому зображення покращується, отримує більшу чіткість деталей і глибину як у темних, так і у світлих зонах.

Звук з ефектом присутності Dolby Atmos®

Ні стереозвук, ні об’ємний звук не зрівняються з новітньою технологією рухомого звуку, яку забезпечує ULED телевізор з підтримкою DOLBY ATMOS®. Це зовсім інше сприйняття зображення: звучання всеохоплююче, повне, реалістичне, звуки немов переміщаються в просторі. Створюється відчуття, наче шоу, концерти, матчі, ігри, діалоги відбуваються не на екрані, а наживо, переносячи вас в центр подій і оточуючи акустикою і звуками.

Повноматричне локальне затемнення Pro

Бездоганна якість зображення з неймовірним ефектом HDR – те, що забезпечує технологія повноматричного локального затемнення Pro від Hisense. Екран оснащений сотнями щільно розташованих світлодіодів. Вони керують окремими зонами пікселів, створюютьоптимальну контрастність кожного кадру, забезпечують потрібну насиченість чорного кольору й розподіляють світлові акценти в кожному куточку екрана.

Технологія Hi-View™ Engine

Вона забезпечує якісне зображення з відтворенням чітких рухів. Цей інноваційний алгоритм з елементами Штучного Інтелекту обробляє зображення в реальному часі. Технологія Hi-View™ Engine аналізує кожен піксель картинки і підтягує його до характеристик кожної сцени. Таким чином зображення стає ще більш якіснішім, чітким, а задоволення від перегляду ще більшим.

Доступ в одне натискання

Ви можете переглядати будь-який канал і знаходитися на будь-якій сторінці інтерфейсу телевізора і при цьому запускати улюблені додатки. Натискаєте відповідну кнопку на пульті дистанційного керування і насолоджуєтеся обраним контентом.

Мобільний додаток RemoteNOW

Ця функція дозволяє робити кілька корисних речей. Використовувати ваш телефон як пульт: вмикати/вимикати телевізор. Можна виводити і переглядати контент, що є в телефоні, на екран телевізора або впорядковувати на ньому вміст свого телефону: додатки, фотоархіви, відео контент тощо. Також можна відтворювати і дивитися телеконтент на телефоні, не перериваючи перегляд на телевізорі.

Висока контрастність

Телевізор Hisense обладнаний Панеллю високої контрастності, яка додає зображенню натуралістичної глибини і робить кольори реалістичними і живими. Вона настільки точно передає найтонші відтінки й тіні, що їх хочеться торкнутися. Завдяки цьому відеоперегляд на телевізорі Hisense – це справжня насолода для ока: яскраві кольори – насичені, білий виглядає яскраво, чорний – справді темно.

Дизайн з центральною стійкою

Телевізор Hisense завдяки оптимальному дизайну, розробленому фахівцями на основі досліджень різноманітних сучасних інтер’єрів, елегантно виглядатиме в будь-якому стилі оселі. Центральна підставка при цьому забезпечить зручне користування телевізором незалежно від розміщення.

Характеристики

Основні характеристики
Категорія товару Телевізори
Тип телевізора QLED
Бренд Hisense
Колір Black
Операційна система Vidaa U
Екран
Форма екрану Плоский
Цифровий тюнер DVB-T (ефірне ТБ), DVB-T2 (ефірне ТБ), DVB-C (кабельне ТБ), DVB-S (супутникове ТБ), DVB-S2 (супутникове ТБ)
Технічні характеристики
Підтримка Smart TV з Smart TV
Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n / ас
Комунікації Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth
Кількість HDMI 4
Роз'єми HDMI, USB, Композитний/AV, Компонентний, Ethernet-lan
Розміри та вага
Вага 15,4 кг
Розміри 770 х 1227 х 250 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Телевізор Hisense 55U7QF
20 999 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари