В наявності

Телевізор LG 55" (55US662H0ZC)

Код: т44403
38 699 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Ефективне управління контентом

Серія US662H підтримує дозвіл Ultra HD і дозволяє управляти контентом за допомогою рішень Pro: Centric.
Крім того , нова система webOS 5.0 відповідає широкому спектру запитів користувачів, полегшуючи надання власного контенту.

Рішення для управління готельними телевізорами Pro: Centric
Pro: Centric Direct
Рішення для управління готельними телевізорами Pro: Centric Direct - це простий і зручний інструмент для редагування контенту, обслуговування і віддаленого управління системою по мережі. Рішення Pro: Centric Direct дозволяє з легкістю налаштовувати інтерфейс завдяки зручній системі і ефективному управлінню всіма телевізорами в номері.
Pro: Centric Direct

Меню швидких налаштувань
Тепер LG пропонує нове меню швидких налаштувань (версія 4.0), яке робить його використання ще простіше і зручніше. Рішення головного меню було значно модернізовано. Крім того, в нього був доданий новий інструмент для створення рекламного відео готелі. Інструмент Quick Manager також корисний для поширення інформації через мережу без використання сервера або копіювання по USB, що робить рішення ідеальним для автономних систем.

Інноваційна система LG webOS 5.0
Вивчіть новітні функції LG Smart TV і відкрийте для себе телевізори, які пропонують інноваційні технології, дивовижну чіткість і реалістичні кольори. Новий режим Mood Display & Gallery дозволяє використовувати телевізор для відображення часу і зображень, ідеально гармоніюють зі стилем інтер'єру.

Розпізнавання голосових команд
Від злагодженої взаємодії до однакового користувацького досвіду, LG робить ще один крок вперед до лідерства на ринку комерційних телевізорів, включаючи розпізнавання голосових команд, що дозволяє користувачам легко управляти телевізорами LG. Наші стабільні і надійні рішення, засновані на webOS і Pro: Centric Direct істотно розширюють конкурентні переваги наших продуктів і послуг, допомагаючи вам створювати умови для досягнення успіху в бізнесі.

Soft AP
Програмна точка доступу (SoftAP) - це «віртуальна »функція Wi-Fi, яка використовує програмне забезпечення для створення бездротової точки доступу. Поточна версія підтримує режим моста, що дозволяє адміністраторам мережі управляти підключеними пристроями і збирати важливу інформацію, наприклад, рівень сигналу, паролі Soft AP, і т. Д.

Готельний режим (публічне відтворення)
Дозволяє управляти настройками телевізорів в різних зонах, включаючи вибір каналів і рівень гучності. Режим публічного відтворення дозволяє при необхідності відновлювати на телевізорах настройки за замовчуванням.

Вітальне відео / екран вітання
Телевізори Commercial Lite дозволяють урізноманітнити привітальні повідомлення в готельних номерах за допомогою різних зображень *, щоб клієнти відчували себе ще комфортніше.

Клонування через USB
Клонування даних через USB робить управління декількома дисплеями більш ефективним, що забезпечує оптимальну роботу. Замість того, щоб налаштовувати кожен дисплей окремо, дані одного дисплея можна копіювати на USB-накопичувач, а потім завантажити на інші дисплеї за допомогою USB.

ІК порт
При наявності інтерактивної приставки телевізорами LG можна керувати за допомогою одного пульта.

Вихід на зовнішні динаміки
При підключенні додаткових динаміків у гостей залишаться найкращі враження. Гості можуть слухати звук з телевізора і керувати ним з будь-якого місця, включаючи туалети і ванні кімнати.

Характеристики

Основні характеристики
Категорія товару Телевізори
Тип телевізора LED
Бренд LG
Колір Black
Операційна система WebOS
Гарантія 12 місяців
Екран
Роздільна здатність екрану, пікселів 3840 × 2160 (4K UHD)
Форма екрану Плоский
Цифровий тюнер DVB-T2 (ефірне ТБ), DVB-C (кабельне ТБ), DVB-S2 (супутникове ТБ)
Технічні характеристики
HDR Є
Підтримка Smart TV з Smart TV
Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n / ас
Комунікації Wi-Fi, DLNA, Miracast, Bluetooth
Роз'єми HDMI, USB
Розміри та вага
Вага 14.3 мм
Розміри 1244 × 87.1 × 726 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Телевізор LG 55" (55US662H0ZC)
38 699 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари