Немає в наявності

Телевiзор LG 65" (OLED65C14LB)

Код: т44027
79 999 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Телевiзор LG 65" (OLED65C14LB)

OLED-телевізор LG - це насолода споглядання світу. Самопідсвічувані пікселі забезпечують неперевершену якість зображення та цілий ряд можливостей для дизайну, у той час як новітні передові технології змушують захоплюватися. Все, що ви любите в телевізорі. У всіх сенсах.

У чому відмінність OLED від інших технологій?
Відповідь - самопідсвічувані пікселі. Технологія самопідсвічуваного дисплея має величезне значення для якості зображення. На відміну від LED-телевізорів, які обмежені технологією підсвічування, OLED-телевізори LG мають винятковий реалізмом та унікальним дизайном.

100 мільйонів причин полюбити OLED
За якістю зображення OLED-телевізори легко затьмарюють LED-телевізори. Телевізори з OLED-технологією мають мільйони самопідсвічуваних пікселів, здатних відтворювати бездоганний відтінок чорного і точні кольори. Результат - неперевершені враження від перегляду.

Технологія OLED значно перевершує LED
Якщо говорити просто, в OLED використовуються мільйони самопідсвічуваних пікселів, які можуть вмикатися та вимикатися для досягнення ідеального чорного та нескінченної контрастності. Чорний колір в OLED набагато глибше, ніж у міні-LED та LED. Тому, незалежно від того, скільки тисяч підсвіток в них використовується, LED-телевізори залишаються в тіні OLED.

OLED забезпечує неперевершену точність кольорів
Підсумки тестування міжнародного агентства Intertek підтвердили 100 % точність передачі кольору OLED-дисплеїв LG. Тобто кольори, які ви бачите на екрані, точно відповідають кольорам вихідного зображення. Тому все, що ви бачите, виглядає саме так, як задумав творець.

Унікальні характеристики
Якщо ви шукаєте телевізор, не схожий ні на один інший - ваші пошуки завершилися. LG OLED TV - це витвір мистецтва, кінотеатр з великим екраном, портал в ігрові світи і місце в першому ряду на найбільших спортивних заходах. Це все, що ви чекаєте від телевізора.

Інновації та неймовірні пропорції
OLED-телевізори LG змінюють уявлення про те, як повинні виглядати телевізори. Їх неймовірно тонкий дизайн настільки красивий, що здатний перетворити вашу вітальню у музей сучасного мистецтва.

Створено, щоб виділятися
Витвори мистецтва можна демонструвати не тільки на стінах. Підставка «Галерея» дає вам можливість розмістити телевізор у просторі та перетворити свій будинок у галерею.

Кінотеатр OLED
Щоразу, коли ви дивитеся OLED-телевізор LG, він забезпечує зображення, гідне нагороди, завдяки неймовірно чіткому відтворенню картинки. А з досконалим чорним та 100% точністю передачі кольору художні фільми точно варто подивитися.

Місце для перегляду улюбленого контенту
Доступ до Apple TV, каналам Disney+, Netflix та LG. Вибирайте новинки кіно, телешоу, документальних фільмів та спортивних програм у прямому ефірі - все в одному місці.

Абсолютно нові враження від перегляду телевізора
Dolby Vision IQ інтелектуально регулює налаштування зображення в залежності від жанру контенту та навколишнього оточення, а Dolby Atmos забезпечує багатомірний об'ємний звук - це приголомшлива комбінація, що забезпечує чудові кінематографічні результати.

Ми втілили в життя режисерське бачення
Режим FILMMAKER MODE відключає згладжування руху, зберігаючи при цьому вихідне співвідношення сторін, колір та частоту кадрів. Цей режим дозволяє точно передати оригінальне бачення режисера, тому ви бачите фільм саме таким, яким він був задуманий.

Весь спектр вражень
Розроблена компанією LG технологія розширення динамічного діапазону HDR 10 Pro регулює яскравість, покращує перенесення кольорів та розкриває всі найдрібніші деталі, що надає реалістичну чіткість будь-яким зображенням і покращує звичайний HDR-контент. Тепер всі ваші улюблені фільми та серіали будуть більш яскравими і приголомшливими.

Перемога в будь-якій грі
З телевізорами LG OLED TV ви завжди будете попереду всіх завдяки швидкому відгуку, новітнім ігровим функціям та дисплею з частотою 120 Гц, що забезпечує плавність руху під час гри. Це ідеальний телевізор для ігор.

Непереможне поєднання
LG співпрацює з провідними компаніями, забезпечуючи найкращі можливості для відеоігор. Партнерство з NVIDIA та AMD робить телевізор LG OLED єдиним телевізором з сертифікацією G-SYNC та AMD FreeSync Premium. Крім того, ми тісно співпрацюємо з AMD FreeSync. Разом з приголомшливою якістю зображення та надшвидким часом відгуку OLED ви гарантовано отримаєте максимум задоволення від ігор.

Грайте з найвищою якістю
OLED-телевізори LG мають час відгуку 1 мс, а підтримка VRR, ALLM та eARC відповідає останнім специфікаціям HDMI 2.1. Ці новітні функції надають швидкорухомим об'єктам більше реалістичності, а графіці - плавність та синхронізацію, що, безсумнівно, приведе вас до перемоги у будь-якій грі.

Телевізор з особливої ліги
З телевізорами LG OLED TV ви зможете відчути всю реалістичність спортивних змагань. Згладжування швидких рухів у спортивних змаганнях дозволяє глядачеві відчути всю видовищність - у вас завжди буде місце у першому ряду на всіх кращих спортивних заходах.

Неперевершені рівні керування
Завдяки режиму Game Optimizer ви можете налаштувати кожен параметр гри в одному місці. Він автоматично оптимізує графіку незалежно від того, в яку гру ви граєте. Ви також можете перемикатися між технологіями NVIDIA G-SYNC та AMD FreeSync, які зроблять всі ваші ігри чіткішими та плавними, знизять затримки і розриви.

Ви ніколи не бачили рухи гравців такими чіткими
Удосконалена технологія обробки рухів зменшує розмитість зображення, забезпечуючи його плавність та чіткість. Ви зможете помітити найдрібніші деталі навіть найдинамічнішої гри.

Не пропустіть жодної гри своєї команди
Повідомлення надходять до вас до початку, під час та після ігор. Ви ніколи не пропустите важливі ігри улюблених команд, навіть якщо дивіться щось інше.

Безсумнівна перевага для будинку
Просте підключення динаміків через Bluetooth для отримання справжнього бездротового об'ємного звуку. Всі дії звучать більш насичено та реалістично, створюючи атмосферу великої гри у вашій вітальні.

Технології, які потрясуть вас
В основі кожного OLED-телевізора LG лежить процесор α9 Gen4 4K на основі штучного інтелекту - революційний чіп, який використовує алгоритми глибинного навчання для аналізу та оптимізації контенту. Налаштування зображення та звуку виконується автоматично, тому ви завжди отримуєте найкращі враження від перегляду.

Як працює технологія AI Picture Pro
Алгоритм глибинного навчання використовує величезну базу даних, що включає понад мільйон візуальних даних, розпізнаючи контент, усуваючи шум і оптимізуючи якість зображення. А нова функція визначення типу сцени дозволяє проаналізувати тип сцени і відповідним чином поліпшити якість зображення.

Налаштування звуку до професійного рівня
Завдяки навчанню на базі понад 17 мільйонів елементів звукової інформації, процесор визначає голоси, ефекти та частоти, оптимізуючи звучання в залежності від жанру аудіо та сприяючи створенню ефекту повного занурення. Нова функція автоматичного регулювання рівня гучності підтримує гучність голосу у різних типах контенту.

Ми піклуємося про зображення у великому масштабі
Телевізори LG OLED більш безпечні для вас і для оточення, ніж LED-телевізори. Оскільки в наших телевізорах використовується технологія самоподсвічуваних пікселів, вони більш комфортні для ваших очей при тривалому перегляді. OLED-панелі LG також є екологічно безпечними і мають знижений ризик небезпечних випромінювань.

Телевізор, безпечний для ваших очей
Телевізори LG OLED сертифіковані на відсутність мерехтінь, мають низький рівень випромінювання синього кольору і, отже, не являють фотобіологічну загрозу для ваших очей. Це відрізняє їх від LED-телевізорів, які мерехтять та випромінюють багато синього світла. Влаштовуйтеся зручніше, розслабтеся та насолоджуйтеся переглядом.

З турботою про природу
OLED-телевізори LG офіційно вважаються екологічно безпечними. Вони безпечніші, ніж LED-телевізори, так як в них не використовується підсвічування, в конструкції менше пластику і менше небезпечних матеріалів. Крім того, OLED-телевізори мають менший рівень ризику утворення шкідливих речовин в повітрі у приміщенні.

Що таке смарт-технології?
LG ThinQ створений для того, щоб ви отримували від телевізора максимум задоволення. Ви можете вибрати улюблену технологію голосового помічника та керувати телевізором голосом за допомогою нового головного екрану, який забезпечує ще більшу зручність та контроль.

Ласкаво просимо на новий головний екран
На новому головному екрані показані персоналізовані пропозиції по контенту. Новий головний екран забезпечує зручний доступ до вибраного та дозволяє керувати підключеними пристроями.

Цей пульт більше схожий на чарівну паличку
Пульт Magic має ергономічний дизайн. Пульт легко лягає в руку, а його система наведення та прокрутки забезпечує більш швидкий пошук. Вбудована технологія штучного інтелекту забезпечує легкий доступ до сервісів, а гарячі клавіші для основних платформ контенту дозволяють швидко переходити до обраного. Крім цього, тепер у вас є Magic Tap - нова смарт-функція, що дозволяє підключати ваш телефон до телевізора.

Центральний елемент зручності для вас
Технологія LG ThinQ дозволяє легко керувати вашої екосистемою Home IoT за допомогою функції розпізнавання природного голосу.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд LG
Колір Black
Тип телевізора OLED
Операційна система WebOS
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики
HDR Є
Smart TV Є
Wi-Fi Є
Комунікації Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth
Кількість HDMI 3
Роз'єми HDMI, USB, Антенний вхід (RF-in), Слот для карти PCMCIA, Цифровий аудіовихід (оптичний)
Екран
Діагональ екрану 65"
Роздільна здатність екрану 3840x2160
Тип матриці OLED
3D Ні
Вигнутий екран Ні
Цифровий тюнер DVB-T (ефірне ТБ), DVB-T2 (ефірне ТБ), DVB-C (кабельне ТБ), DVB-S (супутникове ТБ), DVB-S2 (супутникове ТБ)
Розміри та вага
Вага 32.6 кг
Розміри 1449 х 251 х 862 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Телевiзор LG 65" (OLED65C14LB)
79 999 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари