Немає в наявності

Телевiзор LG 77" (OLED77C14LB)

Код: т44042
189 999 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Телевізор LG OLED77C14LB

OLED-телевізор LG — це насолода споглядання світу. Самопідсвічувані пікселі забезпечують неперевершену якість зображення й цілу низку можливостей для дизайну, у той час як новітні передові технології змушують захоплюватися. Все, що ви любите в телевізорі. У всіх сенсах.

У чому відмінність OLED від інших технологій?
Відповідь — самопідсвічувані пікселі. Технологія самопідсвічуваного дисплея має величезне значення для якості зображення. На відміну від LED-телевізорів, які обмежені технологією підсвічування, OLED-телевізори LG мають винятковий реалізм і унікальний дизайн.

100 мільйонів причин полюбити OLED
За якістю зображення OLED-телевізори легко затьмарюють LED-телевізори. Телевізори з OLED-технологією мають мільйони самопідсвічуваних пікселів, здатних відтворювати бездоганний відтінок чорного та точні кольори. Результат — неперевершені враження від перегляду.

Технологія OLED неабияк перевершує LED
Якщо говорити просто, в OLED використовуються мільйони самопідсвічуваних пікселів, які можуть вмикатися і вимикатися для досягнення ідеального чорного та нескінченної контрастності. Чорний колір в OLED набагато глибший, ніж у міні-LED і LED. Тому, незалежно від того, скільки тисяч підсвіток у них використовується, LED-телевізори залишаються в тіні OLED.

OLED забезпечує неперевершену точність кольорів
Підсумки тестування міжнародного агентства Intertek підтвердили 100% точність передавання кольору OLED-дисплеїв LG. Тобто кольори, які ви бачите на екрані, точно відповідають кольорам вихідного зображення. Тому все, що ви бачите, має саме такий вигляд, як задумав творець.

Унікальні характеристики
Якщо ви шукаєте телевізор, не схожий на жоден інший — ваші пошуки завершилися. LG OLED TV — це витвір мистецтва, кінотеатр із великим екраном, портал в ігрові світи та місце в першому ряду на найбільших спортивних заходах. Це все, на що ви чекаєте від телевізора.

Інновації й неймовірні пропорції
OLED-телевізори LG змінюють уявлення про те, який вигляд мають мати телевізори. Їх неймовірно тонкий дизайн такий красивий, що здатний перетворити вашу вітальню на музей сучасного мистецтва.

Створена, щоб виділятися
Витвори мистецтва можна демонструвати не тільки на стінах. Підставка «Галерея» дає вам можливість розмістити телевізор у просторі та перетворити свій дім на галерею.

Кінотеатр OLED
Щоразу, коли ви дивитеся OLED-телевізор LG, він забезпечує зображення, гідне нагороди, завдяки неймовірно чіткому відтворенню картинки. А з досконалим чорним і 100% точністю передавання кольору художні фільми точно варто подивитися.

Місце для перегляду улюбленого контенту
Доступ до Apple TV, каналів Disney+, Netflix і LG. Вибирайте новинки кіно, телешоу, документальних фільмів і спортивних програм у прямому ефірі — все в одному місці.

Абсолютно нові враження від перегляду телевізора
Dolby Vision IQ інтелектуально регулює параметри зображення залежно від жанру контенту та довколишнього оточення, а Dolby Atmos забезпечує багатомірний об'ємний звук — це приголомшлива комбінація, що забезпечує чудові кінематографічні результати.

Ми втілили в життя режисерське бачення
Режим FILMMAKER MODE вимикає згладжування руху, зберігаючи водночас вихідне співвідношення сторін, кольоропередавання та частоту кадрів. Цей режим дає змогу точно передати оригінальне бачення режисера, тому ви бачите фільм саме таким, яким він був задуманий.

Весь спектр вражень
Розроблена компанією LG технологія розширення динамічного діапазону HDR 10 Pro регулює яскравість, покращує перенесення кольорів і розкриває всі найдрібніші деталі, що надає реалістичної чіткості будь-яким зображенням і покращує звичайний HDR-контент. Тепер усі ваші улюблені фільми та серіали будуть яскравішими та приголомшливішими.

Перемога в будь-якій грі
З телевізорами LG OLED TV ви завжди будете попереду всіх завдяки швидкому відгуку, новітнім ігровим функціям і дисплею з частотою 120 Гц, що забезпечує плавність руху під час гри. Це ідеальний телевізор для ігор.

Непереможне поєднання
LG співпрацює з провідними компаніями, забезпечуючи найкращі можливості для відеоігор. Партнерство з NVIDIA та AMD робить телевізор LG OLED єдиним телевізором із сертифікацією G-SYNC і AMD FreeSync Premium. Крім того, ми тісно співпрацюємо з AMD FreeSync. Разом із приголомшливою якістю зображення й надшвидким часом відгуку OLED ви гарантовано отримаєте максимум задоволення від ігор.

Грайте з найвищою якістю
OLED-телевізори LG мають час відгуку 1 мс, а підтримка VRR, ALLM і eARC відповідає останнім специфікаціям HDMI 2.1. Ці новітні функції надають об'єктам, що швидко рухаються, більше реалістичності, а графіці — плавність і синхронізацію, що безсумнівно приведе вас до перемоги в будь-якій грі.

Телевізор з особливої ліги
З телевізорами LG OLED TV ви зможете відчути всю реалістичність спортивних змагань. Згладжування швидких рухів у спортивних змаганнях дає змогу глядачеві відчути всю видовищність — у вас завжди буде місце в першому ряду на всіх найкращих спортивних заходах.

Неперевершені рівні керування
Завдяки режиму Game Optimizer ви можете настроїти кожен параметр гри в одному місці. Він автоматично оптимізує графіку незалежно від того, у яку гру ви граєте. Ви також можете перемикатися між технологіями NVIDIA G-SYNC і AMD FreeSync, які зроблять усі ваші ігри чіткішими та плавнішими, знизять затримки та розриви.

Ви ніколи не бачили рухи гравців такими чіткими
Удосконалена технологія оброблення рухів зменшує розмитість зображення, забезпечуючи його плавність і чіткість. Ви зможете помітити найдрібніші деталі навіть найдинамічнішої гри.

Не пропустіть жодної гри своєї команди
Сповіщення надходять до вас до початку, під час і після ігор. Ви ніколи не пропустите важливі ігри улюблених команд, навіть якщо дивитеся щось інше.

Безсумнівна перевага для дому
Просте під'єднання динаміків через Bluetooth для отримання справжнього бездротового об'ємного звуку. Всі дії звучать насиченіше та реалістичніше, створюючи атмосферу великої гри у вашій вітальні.

Технології, які потрясуть вас
В основі кожного OLED-телевізора LG лежить процесор α7 Gen4 4K на основі штучного інтелекту — революційний чип, який використовує алгоритми глибинного навчання для аналізу й оптимізації контенту. Настроювання зображення і звуку відбувається автоматично, тому ви завжди отримуєте найкращі враження від перегляду.

Як працює технологія AI Picture Pro
Алгоритм глибинного навчання використовує величезну базу даних, що містить понад мільйон візуальних даних, розпізнаючи контент, усуваючи шум і оптимізуючи якість зображення. А нова функція визначення типу сцени дає змогу проаналізувати тип сцени та у відповідний спосіб поліпшити якість зображення.

Настроювання звуку до професійного рівня
Завдяки навчанню на основі понад 17 мільйонів елементів аудіоданих, процесор визначає голоси, ефекти та частоти, оптимізуючи звучання залежно від жанру аудіо та сприяючи створенню ефекту повного занурення. Нова функція автоматичного регулювання рівня гучності підтримує гучність голосу в різних типах контенту.

Ми піклуємося про зображення у великому масштабі
Телевізори LG OLED безпечніші для вас і для оточення, ніж LED-телевізори. Оскільки в наших телевізорах використовується технологія самопідсвічуваних пікселів, вони комфортніші для ваших очей у разі тривалого перегляду. OLED-панелі LG також є екологічно безпечними та мають знижений ризик небезпечних випромінювань.

Телевізор, безпечний для ваших очей
Телевізори LG OLED сертифіковані на роботу без мерехтінь, мають низький рівень випромінювання синього кольору, а отже, не створюють фотобіологічних загроз для ваших очей. Це відрізняє їх від LED-телевізорів, які мерехтять і випромінюють багато синього світла. Влаштовуйтеся зручніше, розслабтеся й насолоджуйтеся переглядом.

З турботою про природу
OLED-телевізори LG офіційно вважаються екологічно безпечними. Вони безпечніші, ніж LED-телевізори, позаяк у них не використовується підсвітка, у конструкції менше пластику та менше небезпечних матеріалів. Крім того, OLED-телевізори мають менший рівень ризику утворення шкідливих речовин у повітрі в приміщенні.

Що таке смарт-технології?
LG ThinQ створений для того, щоб ви отримували від телевізора максимум задоволення. Ви можете вибрати улюблену технологію голосового помічника й керувати телевізором голосом за допомогою нового головного екрана, який забезпечує ще більшу зручність і контроль.

Ласкаво просимо на новий головний екран
На новому головному екрані показані персоналізовані пропонування з контенту. Новий головний екран забезпечує зручний доступ до обраного та дає змогу керувати приєднаними пристроями.

Цей пульт більше схожий на чарівну паличку
Пульт Magic має ергономічний дизайн. Пульт легко лягає в руку, а його система наведення і прокручування забезпечує швидший пошук. Вбудована технологія штучного інтелекту забезпечує легкий доступ до сервісів, а гарячі клавіші для основних платформ контенту дають змогу швидко переходити до обраного. Крім цього, тепер ви маєте Magic Tap — нова смарт-функція, що дає змогу приєднувати ваш телефон до телевізора.

Центральний елемент зручності для вас
Технологія LG ThinQ дає змогу легко керувати вашою екосистемою Home IoT за допомогою функції розпізнавання природного голосу.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд LG
Колір Black
Тип телевізора OLED
Операційна система WebOS
Технічні характеристики
HDR Є
Smart TV Є
Wi-Fi Є
Комунікації Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth
Кількість HDMI 4
Роз'єми HDMI, USB, Антенний вхід (RF-in), Аудіовихід AUX
Екран
Діагональ екрану 77"
Роздільна здатність екрану 3840x2160
3D Ні
Вигнутий екран Ні
Цифровий тюнер DVB-T (ефірне ТБ), DVB-T2 (ефірне ТБ), DVB-C (кабельне ТБ), DVB-S (супутникове ТБ), DVB-S2 (супутникове ТБ)
Розміри та вага
Вага 35.9 кг
Розміри 1723 х 269 х 1023 мм

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Телевiзор LG 77" (OLED77C14LB)
189 999 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари