В наявності

Тепловентилятор SmartMi Fan Heater

Код: т35458
2 699 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Швидкий обігрів приміщення зі SmartMi
Потужний і компактний обігрівач SmartMi Fan Heater здатний швидко підвищити температуру повітря в приміщенні і підтримувати її на комфортному рівні. Обігрівач працює практично безшумно, тому його можна встановлювати в дитячій або спальні. Подвійна система захисту забезпечує безпечну роботу приладу, зручне управління дозволяє точно налаштовувати робочі параметри навіть дистанційно.

Mi Home для управління
Використовуйте зручний і функціональний додаток Mi Home для дистанційного керування роботою обігрівача SmartMi Fan Heater за допомогою вашого смартфона. Встановлюйте температуру, задавайте час роботи, вмикайте і вимикайте обігрівач, навіть перебуваючи поза домом.

Об'ємний нагрів
SmartMi створює потужний об'ємний потік нагрітого повітря, який заповнює кімнату і легко проникає в усі кути. На виході потік нагрітого повітря розділяється на два потоки, розташованих під кутом 90 градусів один до одного. Це дозволяє швидше нагріти приміщення і охопити більше площі за короткий час. Поворотна конструкція обігрівача дає можливість направляти тепле повітря в будь-яку сторону в кімнаті.

Всього 3 секунди на нагрів
Керамічний нагрівальний елемент РТС потужністю 2000 Вт нагрівається всього за 3 секунди після включення обігрівача і практично відразу починає нагрівати повітря і випромінювати тепло.

Безшумна робота
Спеціальна конструкція лопатей в поєднанні з якісною звукоізоляцією мінімізують робочий шум SmartMi Fan Heater. Обігрівач видає тихий звук в межах до 35.6 дБ, тому ви зможете використовувати його для обігріву кімнати відпочинку, дитячої або спальні. Вашому відпочинку ніщо не завадить.

Управління за допомогою пульта
Зручний інфрачервоний пульт дистанційного керування, що йде в комплекті, забезпечує легкий спосіб управління обігрівачем. Потрібно лише натиснути на кнопку, щоб SmartMi Fan Heater став працювати в обраному вами режимі.

Управління на корпусі
Безпосередньо на корпусі обігрівача розташований керуючий блок, який дозволяє вибрати одне з чотирьох попередньо встановлених налаштувань, щоб адаптувати роботу SmartMi Fan Heater під ваші потреби.

Подвійний захист
Вбудований датчик температури автоматично відключає живлення обігрівача, якщо внутрішня температура перевищує встановлену межу. Окремий датчик перекидання відключає конвектор при надмірному нахилі корпусу, попереджаючи нещасні випадки при випадкових падіннях.

Витончений дизайн. Компактна форма
Завдяки тонкому лаконічному дизайну SmartMi Fan Heater буде чудово виглядати в будь-якій кімнаті вашого будинку. Компактний корпус обігрівача займає всього близько 0.05 м.кв, тому вам не потрібно ламати голову, куди ж поставити обігрівач. Для нього всюди знайдеться місце.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Xiaomi
Колір White

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Тепловентилятор SmartMi Fan Heater
2 699 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари