В наявності

Тример Philips OneBlade QP6520/20

Код: т38730
3 499 ₴
Доставка в

  • Про товар
  • Характеристики
  • Відгуки

Про товар

Унікальна технологія OneBlade
Philips OneBlade оснащений унікальною технологією для стайлінгу щетини або бороди, а також для підстригання волосся на тілі. За допомогою цього пристрою можна підстригати, створювати контури і голити волоски будь-якої довжини. Система подвійного захисту, що складається з особливого покриття і лез із закругленими кінчиками, забезпечує максимальний комфорт під час гоління. Різальний блок   досить швидко рухаєтьс та здійснює 200 рухів в секунду, забезпечуючи ефективне гоління навіть довгих волосків.

Вологий і сухий догляд
OneBlade водонепроникний, тому його дуже легко очищати – досить сполоснути водою під краном. Ви також можете вибирати будь-який спосіб гоління – на суху або на вологу шкіру, з піною або без.

Термін служби лез OneBlade
Міцні і довговічні леза необхідно замінювати лише раз в 4 місяці *. Замінити леза дуже легко.

Гнучкість головки
OneBlade повторює контури обличчя і забезпечує якісне та комфортне підрівнювання і гоління щетини на будь-яких ділянках обличчя.

Гребінь для підрівнювання, 14 установок
Універсальна насадка-гребінь для точного підрівнювання дозволяє вибрати довжину від 0,4 до 10 мм. Вам гарантовано якісне підрівнювання до потрібної довжини.

Світлодіодний цифровий дисплей

Слідкуйте за рівнем заряду OneBlade на світлодіодному цифровому дисплеї. Якщо батарея розрядиться під час використання приладу, індикатор подасть звуковий сигнал. На дисплеї також відображається інформація про хід виконання зарядки, коли прилад підключений до мережі. Увімкніть дорожнє блокування, щоб взяти OneBlade з собою.

Літійіонних акумулятор забезпечує 90 хв роботи

Літійіонних акумулятор забезпечує 90 хвилин роботи після 1 години зарядки.

Точне підрівнювання
Підрівнюйте бороду за допомогою регульованого гребеня, що входить до комплекту, отримуючи рівномірну довжину. Виберіть одну з 14 фіксованих установок довжини і створюйте будь-який вподобаний образ: від ефекту легкої небритості до більш недбалого стилю і повноцінної бороди.

Створюйте чіткі контури
Створюйте ідеальні контури за допомогою двостороннього леза. Для додаткової зручності і кращого огляду пристрій можна переміщати в будь-якому напрямку. Створіть свій стиль за секунди!

Гладке гоління

Система OneBlade не подразнює шкіру навіть при голінні проти зростання волосків, оскільки бритва не прилягає впритул до шкіри.

Двостороннє лезо

OneBlade повторює контури обличчя і забезпечує якісне і комфортне гоління щетини на будь-яких ділянках. Двостороннє лезо можна переміщівати в будь-якому напрямку, тому ви легко створите чіткі контури і рівні лінії.

Характеристики

Основні характеристики
Бренд Philips
Колір Сріблястий
Тип Для бороди та вусів
Живлення Мережа+акумулятор
Гарантія 12 місяців
Додаткові характеристики
Максимальна довжина стрижки 10 мм
Код виробника QP6520/20
Розміри та вага
Вага 254 г

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук

Тример Philips OneBlade QP6520/20
3 499 ₴

Ми знайшли інші продукти, які вам можуть сподобатися

Схожі товари