0 800 308 480
Українська

 

Дайджест додатків #3. Універсальні офісні додатки.

У повсякденному житті ми постійно створюємо на робочому комп'ютері велику кількість документів різноманітних форматів. Працюємо з колосальними обсягами інформації. У цій справі, до недавнього часу, у персональних комп'ютерів і ноутбуків просто не було конкурентів.

Як часто у вас виникали ситуації, коли по дорозі додому потрібно терміново щось відредагувати або ж дописати? Звичайно, в більшості випадків, робочий комп'ютер залишився стояти за вашим робочим місцем. А часу обмаль!

Але тепер достатньо просто дістати ваш смартфон з кишені і вирішити наявну проблему за лічені хвилини. Пропонуємо вашій увазі три універсальних офісних додатків для створення і редагування документів.

WPS Office + PDF

Цей помічник відрізняється вражаючою всеїдністю! Він з легкістю відкриває таблиці, презентації, текстові файли та документи формату PDF.

Але і це не все. За допомогою цього додатка ви отримаєте доступ до своїх документів з Dropbox, Google Drive, WebDAV, OneDrive і Box. Якщо екранне введення тексту не для вас - підключіть до свого планшету або телефону клавіатуру і скористайтеся такими знайомими комбінаціями як Cntrl + C, Cntrl + V, Cntrl + P та іншими.

WPS Office + PDF

У WPS Offisse є 50 мов і повна підтримка бездротового друку. Регулярні оновлення забезпечують користувачеві передові функції редагування тексту. Додавайте в ваші документи або презентації різноманітні фігури, зображення, таблиці або діаграми - немає ніяких обмежень.

І ще один важливий момент - додаток поширюється абсолютно безкоштовно!

[Google Play]

[AppStore]

OfficeSuite 8 +PDF Converter

Додаток, який носить звання найбільш скачуваного офісу на Google Play.

На відміну від багатьох конкурентів, тут ви не зустрінете зрушень тексту в різні боки. Документи відображаються так само як і на комп'ютерній версії Microsoft Office, що дозволяє точно налаштовувати поля, відступи та інші елементи.

OfficeSuite 8 може похвалитися вмінням сканувати фото і їх експортом в формат PDF. А вбудований файловий менеджер забезпечує зручну навігацію і легкий доступ до локальних і віддалених файлів.

OfficeSuite 8 + PDF Converter

Офіс підтримує такі хмарні сховища як: Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive, Amazon Cloud Drive и SugarSync. Так само, за допомогою цього універсального солдата, можна відкривати документи безпосередньо з електронного ящика.

Якщо ж вам буде недостатньо вже наявних функцій, зверніть увагу на OfficeSuite PREMIUM. Платна підписка забезпечить розширену функціональність програми. До неї входить: перевірка орфографії, захист документів паролем, конвертація PDF в Word, Exel або Epub, інтелектуальна клавіатура і безліч інших корисних функцій.

[Google Play]

[AppStore]

Polaris Office + PDF

Топові виробники встановлюють цей офіс на свої продукти. Цілком може бути, що ви з ним відразу познайомилися після того як дістали свій телефон або планшет з коробки. Звідки ж до нього така довіра?

Polaris Office - безкоштовний офісний пакет, оптимізований для планшетів і телефонів. Додаток вміє читати і редагувати файли Microsoft® Excel, Word, Powerpoint. Такий помічник швидко і якісно читає файли формату PDF.

Для створення і редагування Powerpoint презентацій є 34 ефекти ковзання і переходів. Запуск презентації проводиться з будь-якого, обраного вами, слайда. Тепер можна навіть налаштувати час переходу між слайдами і анімацію об'єктів.

У режимі Exel є більше 300 арифметичних формул. Стандартні фільтри, з якими ви звикли працювати, 2D / 3D графіка і стандартні шаблони.

Polaris Office + PDF

Polaris Office надає користувачам 2 гб хмарного сховища і можливість завантаження і редагування файлів з таких ресурсів: Google Drive, Dropbox, OneDrive, Box, uCloud и WebDAV.

Додаток без проблем додає зображення і відео в документи  безпосередньо з камери вашого пристрою. Підтримка Chromecast додає офісу великий плюс у карму - це дійсно дуже зручне рішення для презентацій.

У комплект PREMIUM розробники додали можливість експорту документів в PDF формат. Пошук файлів за ключовими словами, захист паролем і 100 ГБ для зберігання в хмарі.

[Google Play]

[AppStore]

З такими універсальними солдатами офісного гарнізону ви завжди будете залишатися на висоті, а ваші документи будуть у вас постійно під рукою!

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter