0 800 308 480
Українська

 

Якщо не всі, то точно більшість користувачів смартфонів зустрічалися з повідомленням: «На вашому пристрої недостатньо місця». І складно втриматися від здивування, адже всі зайві додатки видалені, а більша частина музики, відео та фото розташовуються на карті пам'яті! Але є розробники, які вирішили допомогти користувачам у боротьбі зі сміттям на телефоні. У сьогоднішньому дайджесті ми розглянемо кращих представників цієї нелегкої справи.

 

Clean Master Phone Boost

Першим воїном добра в нашому списку став досить відомий і популярний клінер – Clean Master Phone Boost. Якщо вірити розробникам, то додаток вже скачало більш 100 000 000 людей по всьому світу – досить гідна цифра!

У цьому інструменті є чотири ключові особливості, але про всі по порядку.

 

 

Очищення телефону від сміття – головна функція, завдяки якій Clean Master завоював визнання користувачів. Ви можете очистити телефон від кеша, непотрібних додатків, відео, зображень та аудіофайлів. Клінер чистить, як і внутрішню, так і зовнішню пам'ять пристрою, за лічені секунди.

Прискорення оперативної пам'яті проводиться за допомогою спеціальної іконки (віджета) в меню додатків. Також є можливість підвищити продуктивність ігор – fps зростає просто на очах.

 

 

Захист пристрою здійснює вбудований в програму антивірус. Він відстежує шкідливі, шпигунські, рекламні програми і видаляє віруси.

Використовуючи вбудований менеджер програм, ви можете видалити непотрібні і зарезервувати важливі програми. На деяких телефонах Clean Master надає функцію переносу додатків на зовнішню карту пам'яті.

Ну і ще одна приємна річ, розробники випустили полегшену версію програми – Clean Master Lite – Security, яка займає всього 3,6 мб і розрахована на телефони з об'ємом внутрішньої пам'яті до 1 Гб!

 

CCleaner

Відомий помічник для ПК тепер з'явився на мобільних пристроях. CCleaner стрімко завойовує свою аудиторію серед користувачів смартфонів і планшетів, а середня оцінка додатка, на момент написання дайджесту, – 4,4 балів з 5.

 

 

Видалення сміття та оптимізація продуктивності – важливе завдання, від якого користувачі очікують 100% результату. CCleaner справляється з нею на ура. Швидке очищення кеша додатків, історії браузерів, журналу викликів та інших непотрібних файлів заощадить ваш час.

Легке видалення непотрібних додатків разом з усіма залишковими файлами відбувається в пару кліків. Клінер відрізняється інтуїтивною простотою і зручністю навігації по розділах. А ще на ньому немає нав'язливої реклами, тому CCleaner споживає мало оперативної пам'яті і не завантажує процесор девайсів.

 

 

У моніторинг і контроль системи входять: контроль завантаження процесора, вбудованої і оперативної пам'яті, і перевірка витрати заряду батареї. І що не менш важливо – додаток не займає навіть 3 мегабайт!

 

DU Speed Booster & Antivirus

Ще один помічник у нелегкому бою за цінні мегабайти з вбудованим антивірусом. Розробники DU Speed Booster & Antivirus стверджують, що їх додаток «MUST–HAVE», і зараз ми з вами дізнаємося чому.

Програма миттєво прискорює роботу мобільного пристрою, ігри та програми дійсно починають працювати швидше. Додатковий віджет для робочого столу дозволяє в один клік очистити оперативну пам'ять і вбити зайві фонові програми. Також можна вибрати непотрібні програми і заморозити їх роботу, щоб не завантажувати процесор і оперативну пам'ять зайвими процесами.

 

 

Сміття видаляється настільки ж легко, як і звільняється від зайвих завантажень залізо девайса. DU Speed Booster & Antivirus почистить телефон або планшет від залишкових файлів видалених програм, вичистить кеш і, як наслідок, прискорить роботу гаджета.

Ігровий прискорювач – приємна фішка цього додатка. Інструмент формує список з встановлених ігор та пропонує підвищити їх продуктивність. Таким чином, ми отримуємо новий ігровий досвід від свого пристрою, збільшуємо FPS і підвищуємо гладкість картинки.

 

 

Антивірус – річ потрібна й корисна, особливо в той час, коли недобросовісні розробники поширюють шпигунські програми, віруси і трояни по всій мережі Інтернет. DU Speed Booster & Antivirus сканує пристрій на наявність шкідливих програм і видаляє їх з пам'яті.

Стильний дизайн і приємний інтерфейс, якісна робота і миттєвий відгук – особливості, через які додатком хочеться користуватися.

 

Використовуючи ці інструменти, можна зробити висновок, що пам'ять мобільних пристроїв в надійних руках! Вам більше не потрібно витрачати час на пошуки цих корисних додатків. Фахівці в магазинах ringoo підберуть найкращу програму для вашого пристрою і швидко встановлять її на ваш смартфон або планшет.

 

 

 

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter