0 800 308 480
Українська

 

 

Швидкий темп життя диктує нам свої правила, тому сучасна людина постійно намагається оптимізувати свої сили і час. На нашу велику радість технічний прогрес ніколи не стоїть на місці. Нові технології супроводжують нас в повсякденності. А правильне використання різних інструментів дозволить нам налагодити свій таймменеджемент, спілкування з колегами і партнерами, а також управляти своїми документами і важливими файлами, незалежно від місця розташування.

У сьогоднішньому дайджесті, як ви вже здогадалися, ми розглянемо додатки, які зроблять з вашого смартфона незамінного помічника і на роботі і на відпочинку:

 

Wunderlist

Wunderlist - планувальник завдань, який завоював мільйони прихильників у всьому світі. Принцип роботи програми полягає в формуванні списків. Зручність є не тільки в тому, що плани завжди під рукою, а й в синхронізації в режимі онлайн смартфона, планшета і комп'ютера. Тобто доступ до своїх планів можна отримати з будь-якої точки світу, при наявності Інтернету.

Але на цьому функціонал не обмежується. Головна фішка цієї програми в можливості ділитися своїми списками з іншими користувачами програми. Саме за цю функцію корпоративний сектор полюбив цей додаток, а багато західних компаній навіть ввели планування завдань в Wunderlist як обов'язковий бізнес-процес для співробітників.

Формування нового списку відбувається в лічені секунди. Під час заповнення можна додати електронні адреси своїх колег або друзів, з якими ви ведете спільні проекти або разом працюєте. Обговорення завдань прямо в додатку і додавання необхідних файлів до задачі, виводить спільну роботу в режимі онлайн на абсолютно новий рівень, буквально в кілька кліків.

 

 

Ну а для менеджерів Wunderlist - справжня знахідка! Адже функція коментування, обговорення і делегування роботи і процес її виконання можна дивитися в будь-який час доби з будь-якого місця, всього лише взявши свій смартфон в руки. А установка нагадувань і дат зменшить кількість прострочених термінів серед фахівців.

Також Wunderlist використовують не тільки в робочих, а й в особистих цілях. Адже в ньому можна планувати спільну поїздку з друзями, обговорити і зробити список покупок з коханою людиною і просто робити нагадування і замітки.

 

Nine

Електронна пошта, не дивлячись на неймовірну кількість всіляких сервісів швидкого обміну повідомленнями, що не втратила своєї актуальності, з самого свого зародження, донині. А якщо врахувати той факт, що запорука будь-якої співпраці з колегами, партнерами та клієнтами залежить від якості налагодженої комунікації, то наявність надійного додатка для email-листування завжди до речі.

Nine - це один з передових повноцінних поштових клієнтів. В його основі лежить технологія Direct Push. Його особливість полягає в тому, що він синхронізується з серверами Microsoft Exchange Server і використовує Microsoft Exchange ActiveSync. Ця функція є необхідністю для підприємців та співробітників компаній.

Додатків для пошти дійсно багато, але Nine виводить робочу і дружню переписку абсолютно на новий рівень. Так як додаток дозволяє працювати не тільки з поштою. але і з календарем і нотатками, виробляючи синхронізацію з вбудованими додатками.

 

 

В першу чергу, привертає увагу приємний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Відразу виникає відчуття, ніби вже користувався цією програмою. Хороша оптимізація дозволяє працювати Nine на пристроях бюджетного, середнього і високого класу. Налаштування сервера виробляється в пару кліків і можна відразу ж приступати до роботи.

Для зручності користувача, виробники створили віджет, який може показувати нові листи і списки тем без запуску програми. Якщо у вас кілька акаунтів, наприклад один робочий, а другий особистий, то робота декількох активних паралельно теж присутня.

Nine вміє автоматично налаштовувати більшість актуальних серверів таких як Office 365, Exchange Online, Hotmail, Live.com, Outlook, MSN або Google Apps.

 

Google Диск

Закриває нашу сьогоднішню трійку кращих додатків для роботи Google Диск. Це надійне і потужне місце для зберігання своїх важливих фалів, які завжди повинні бути під рукою. З цим хмарним сховищем дуже легко і просто працювати, буквально як з флешкою, яку навіть не потрібно з собою носити.

Крім того, Google Диск користувачі полюбили ще й за можливість ділитися своїми файлами з друзями і колегами по роботі. В додатку є три види доступу до документів: перегляд, коментування і редагування. Але доступ до сховища, окремих папок або конкретних файлів, інші користувачі можуть отримати тільки з вашого дозволу, тому за конфіденційність і збереження документів, фотографій і відео можна не переживати.

 

 

До головних причин на користь Google Диска, через які мільйони користувачів з усіх точок планети вибрали додаток, можна віднести:

  • Надійність і доступ з будь-якого місця і в будь-який час.
  • Пошук файлів за назвою.
  • Швидкий запуск документів з останнього сеансу роботи з хмарою.
  • Роботу з файлами без Інтернету
  • Функцію сканування друкованого тексту за допомогою камери девайса.

А також перегляд відео та фото безпосередньо з програми.

 

З такими додатками ви завжди залишитеся на висоті і не розгубитеся під час термінового завдання, адже найважливіші інструменти для роботи у вас завжди будуть з собою. Фахівці в магазинах ringoo швидко і якісно встановлять будь-яку з перерахованих вище програм на ваш смартфон або планшет.

 

 

 

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter