0 800 308 480
Українська

Кожен проводить свій вільний час по-різному. Зараз практично у всіх є смартфон, в який можна добре «залипнути»: чатитись з найкращим другом, захоплено переглядати серію за серією улюбленого серіалу, слухати улюблених виконавців або просто «зарубатися» в круті ігри.

Сьогодні пропонуємо ознайомитися з кращими іграми-головоломками для смартфонів. Тут є все: крута графіка, приємний музичний супровід, цікава сюжетна лінія. Поїхали!

 

Botanicula

Доступно на: Android (65.00 грн.), IOS (4.99 USD)

Botanicula – гра в жанрі point-and-click з яскравою картинкою та крутою графікою. Гра з дуже кумедним сюжетом: 5 друзів – маленькі створіння, які хочуть захистити свій будинок від страшних паразитів. Головні герої відправляються в пригоду задля порятунку останньої насінини рідного дерева. Їм потрібно триматися разом, тому що кожен з них має свою унікальну здатність.

Ліхтарик – головний герой гри. Маленьке помаранчеве створіння, вміє освітлювати темні локації, поглинаючи насіння, що світяться.

Гриб – єдина дівчинка в компанії. Може створювати своїх клонів та зменшуватися в розмірі.

Макова коробочка – сильний персонаж.

Гілочка – подовжує свої частини тіла, а саме - свої прутики. Також може миттєво вирощувати квіти на своєму тілі.

Перо – останній герой гри, він крихітний і слабкий, проте вміє літати.

Використовуючи свої вміння для взаємної допомоги, головні герої проходять сюжетну лінію згуртовано, вирішуючи загадки. Справлятися з хитромудрими завданнями в цій грі - одне задоволення: вона добра, з гумором, заспокоює своєю колірною гамою і музичним супроводом. 

 

Limbo

Доступно на: Android (105.97 грн.), IOS (4.99 USD)

Limbo – гра в жанрі пазл-платформер з елементами survival horror. Гра створена в чорно-білих тонах, з мінімалістським оточенням та звуковим супроводом в стилі ембієнт. Що стосується сюжету: головний герой шукає свою зниклу сестру, опинившись «на краю пекла». Гра розроблена незалежною датською студією Playdead. Розробник називає геймплейний стиль методом «проб і смертей», тому що в ході ігрового процесу головний герой завжди вмирає через неправильні рішення гравця. Тому запасайтесь терпінням, гра досить складна, але дуже цікава та атмосферна.

 

The Room Three

Доступно на: Android (129.99 грн.), IOS (4.99 USD)

The Room Three – це продовження головоломок, які заслужено вважаються одними з кращих в своєму жанрі для мобільних пристроїв: The Room і The Room Two.

Третя частина – гра в жанрі головоломки з красивим інтерактивним світом, вона відрізняється від своїх попередніх частин поліпшеною графікою, завдяки новому освітленню та підвищеної деталізації кімнат, наявністю здатності «eyepiece», що дозволяє поглянути на світ в мініатюрі, плюс тут є кілька альтернативних кінцівок, що дає можливість пройти гру кілька разів по-різному.

Ця гра дійсно ставить вам виклик як гравцеві, вона сповнена таємничості та несподіванок.

 

Lara Croft GO

Доступно на: Android (146.75 грн.), IOS (1.99 USD)

Після успіху гри Hitman GO, Square Enix Montreal пропрацювала новий сюжет з новим героєм – відомою Розкрадачкою гробниць. Lara Croft GO – це пригодницька покрокова стратегія з головоломками. Гравець виявляється в загубленому світі. Вам необхідно досліджувати руїни стародавньої цивілізації, знайти секрети, паралельно виживати в смертельно небезпечних випробуваннях, відкриваючи подробиці міфу про Царицю отрути. У грі більше сімдесяти головоломок та п'ять розділів. Розташуйтеся зручніше, бій буде напруженим та епічним!

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter