0 800 308 480
Українська

У новому поколінні смартфонів серії J компанія Samsung відмовилася від «бюджетних» рис зовнішнього вигляду, поліпшила продуктивність своїх пристроїв і вивела на новий рівень інші характеристики. Чим тепер може похвалитися претендент на звання «Найбільш продаваний смартфон року»?

 

Зовнішній вигляд і ергономіка

У матеріалах корпусу Samsung Galaxy J3 2017 (він же J330) вдало поєднуються пластик і метал. Пластикових матеріалів тут більше, ніж в старших пристроях лінійки, але смартфон не виглядає дешево, як раз навпаки - напрошуються аналогії з серією A. Краї позбавлені гострих граней, а корпус досить тонкий тонкий (8,2 мм). Для такої діагоналі дисплея (5 ") пристрій є досить компактним. Довжина становить 143,2 мм, а ширина - 70,3 мм.

На передній панелі знаходиться захисне 2,5D-скло. Над дисплеєм розташовані розмовний динамік, фронтальна камера з підсвічуванням, а також сенсори. Під ним - поки ще стандартна кнопка «Додому», і дві сенсорні кнопки - «Назад» і «Вибір завдання». Можна простежити схожість з колись культовим смартфоном Galaxy S4.

На правій грані J330 можна побачити клавішу блокування і мультимедійний динамік. Таке нестандартне розташування спікера зустрічається і в старших моделях серії. Завдяки йому смартфон буде зручно використовувати при горизонтальному утриманні.

Компонування лівої грані більш багате. На ній - два слота - для SIM-карт і карти пам'яті. Так, вони роздільні, так що тепер не доведеться жертвувати розширенням основного накопичувача (16 Гб) заради другого номера телефону.

Нижня грань зайнята роз'ємом microUSB, 3,5 "miniJack, а також мікрофоном. В цілому Galaxy J3 2017 можна назвати пристроєм з продуманою ергономікою, нарікань до зручності і зовнішнього вигляду практично не виникає.

 

Характеристики та комплектуючі, ПЗ

Смартфон оснащений процесором власної розробки Samsung. Це Exynos 7570. Він є чотирьохядерним, кожне ядро працює з частотою 1,4 Ггц. У порівнянні з торішнім J3 швидкість роботи збільшилася, це можна поспостерігати як в тестах, так і в реальному житті.

Оперативної пам'яті в J3 2017 2 Гб. Цього обсягу з лишком вистачає для багатьох повсякденних завдань, і брак пам'яті навряд чи перерве не найбільшу вимогливу гру або перегляд фільму. До речі, обробляти графіку процесору «допомагає» відеочіп Mali T720.

Фірмовий «самсунгівський» інтерфейс сьомої версії Android доповнений ПО Samsung Essentials. Домашні екрани добре піддаються налаштуванню, а в цілому інтерфейс був перероблений. Зникла кнопка «Меню». Тепер перелік додатків можна викликати жестом на головному екрані. Користувачі напевно зрадіють наявності додатку «Захищена папка».

 

Висновки

Samsung випустила гарний і ергономічний смартфон бюджетного класу, в якому достатня кількість функцій сусідить з приємною фірмовою оболонкою. У J3 2017 чимало конкурентів у своїй «ваговій категорії», але смартфон має досить сильних сторін.

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter