0 800 308 480
Українська

Трохи про компанію AirOn

AirOn — молода українська компанія, створювалася для того, щоб забезпечити український ринок якісною продукцією за доступною ціною. Товари компанії відрізняються низькою вартістю при великому функціоналі.

 

Компактний пристрій з набором потужних функцій

AirOn Simple 4K — екшн-камера для фіксації інформації в нестандартних умовах. Ви можете вибрати будь-який вид діяльності: спорт, екстрим, розваги або відпочинок, ця камера, збереже історію ваших пригод, які ви запам'ятаєте надовго.

Пристрій укомплектовано великим набором аксесуарів, це: акумулятор, затискач, кріплення, кабель USB, водонепроникний бокс. Такий комплект розширює можливості використання камери в різних умовах.

У екшн-камері AirOn Simple непогана матриця на 16 Мп з можливістю збереження зображення з роздільною здатністю до 4К і швидкістю 30 кадрів/с. Широкий кут огляду 170° дозволяє знімати фото з ефектом панорами. Водонепроникний бокс дозволяє занурюватися до 30 метрів під воду. Візьміть з собою камеру при занятті дайвінгом і отримаєте можливість переглядати підводні подорожі, адже враження від підводного світу захочеться згадувати знову і знову. Вбудований 2-дюймовий дисплей дозволяє відразу переглядати зняті фото і відео, це допомагає оцінити фото на місці та перезняти його в разі потреби.

Одним з найбільших переваг камери є підтримка Wi-Fi з'єднання. Це відкриває великий функціонал з управління пристроєм. Ви зможете синхронізувати камеру з мобільним телефоном і вести пряму трансляцію своїх пригод відразу в соціальні мережі.

 

Висновки

Представлена ​​екшн-камера відноситься до недорогого сегмента, але має великі можливості. Вона підійде для людей з активним способом життя, які хочуть зберегти свої враження.

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter