0 800 308 480
Українська

Не встигла ще зима закінчитися, а Samsung вже задає нові тренди своїм флагманом. На відміну від яблучних друзів, вони не стали перестрибувати з вісімки одразу на десятку і створили Galaxy S9. Що ж в ньому такого крутого і чим він кращий за S8? Подивимось.

 

Ергономіка і зовнішній вигляд

Варто почати з Super Amoled дисплею з роздільною здатністю 2960x1440 точок. 163-грамовий смартфон має товщину лише 8,5 мм. Сканер відбитку пальців розташовано під камерою, як і у молодшого брата A8, що досить логічно (на відміну від S8). Samsung вкотре радує поціновувачів гарного звучання навушників, залишаючи 3,5 міліметровий роз'єм.

 

Можливості смартфона

Швидко пробіжимося по звичайному наповненню. Андроїд 8.0, ядер теж вісім. Дві сім картки, можливість встановлення microSD картки до 400 ГБ. З коробки ви отримаєте 64 ГБ внутрішньої та 6ГБ оперативної пам'яті.

Крім того смартфон отримав п'ятий блютуз, швидку зарядку та круті динаміки від AKG з системою Dolby Atmos. Все це фантастичне наповнення у S9 захищено за стандартом IP68, тому ні пил, ні дощ йому не страшні.

Описані вище характеристики відповідають тому, що ми очікуємо від топового флагмана. Але одна деталь, яка робить дев'ятку легендарним гаджетом - це (подвійна у S9+) 12-ти Мп камера за подвійною діафрагмою: при денному освітленні 2,4, а при нічному 1,5. Це потенційно дозволить робити якісні фото, навіть в дуже темному оточенні.

Але це ще не все. Основна камера може знімати 960 кадрів на секунду! Це дозволяє створювати неймовірно кінематографічне уповільнення часу.

 

Висновки

Тримаючи в руках такий гаджет, одразу стає зрозумілою різниця між топовими та звичайними смартфонами: топові матеріали, якість збірки, увага до деталей. Повертаючись до заданого на початку питання, що ж тут нереально крутого - це камера. Радимо вам придивитися до Galaxy S9, адже це флагман серед флагманів.

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter