0 800 308 480
Українська

Темою сьогоднішнього огляду стануть два абсолютно різнопланові програми. Перша - творіння компанії "Яндекс" і називається "Яндекс Метро". Суть зрозуміла з назви. Другий додаток має назву "Шпалери HD". І знову все зрозуміло :)

Здавалося б, навіщо розповідати про настільки зрозумілі додатки? Що ж, спробую відповісти. Ці програми можна вважати по праву кращими в своєму жанрі (це якщо говорити про шпалери HD). Що ж стосується Яндекс метро, ​​то аналогів цій програмі просто немає.

Тепер детальніше. Почнемо з більш легкого, з метро. Сам по собі додаток дуже простий. Являє собою карту метрополітену. За замовчуванням налаштований він на Москву. Замінити столицю Росії можна ще на 4 міста: Київ, Харків, Мінськ і Санкт-Петербург. Крім вибору міста вручну, присутнє автоматичне визначення вашого місця розташування.

Яндекс Метро маршрутЯндекс Метро карта метро

Карта відображається у двох режимах: у режимі власне карти і у вигляді списку. Однак, карта сама по собі не несе особливої ​​цінності. Основна перевага додатка полягає в тому, що з будь-якої точки на карті (з будь-якого метро) можна прокласти маршрут в будь-яку іншу точку. Додаток автоматично покаже вам, скільки вам знадобиться часу для переміщення, а так само докладно опише, скільки станцій проїхати, де пересісти і т.д. Так само, при включеному інтернеті додаток намагається визначити час затримки метро, ​​і враховує цю затримку, коли прокладає маршрут.

Наступний додаток, Шпалери HD теж не блищить широким набором функцій, обмежуючись одним: підбором дуже якісних, яскравих, і просто нереально красивих шпалер. Раніше, до того, як став користуватися цим додатком, я волів бачити на екрані свого телефону всяке: машинки, фентезійні персонажі і так далі. І завжди вважав картинки із зображенням природи або міського пейзажу нудними і смутними. Як же я помилявся .... Почавши переглядати нескінченну галереєю додатку я здивувався тій красі, яку можна зустріти на нашій планеті. Скільки талановитих фотографів! Загалом, отримав масу задоволення просто від перегляду всіх цих фотографій. І тут я подумав, що такого роду додаток можна використовувати не тільки в тому випадку, коли шпалери на вашому робочому столі починають набридати. Додаток можна запускати як гру, просто дивлячись на красу, якими багата наша Земля.

Обои HD категории Обои HD примеры Обои HD пример Примеры Обои HD

Ви вибачте, надто багато емоцій вийшло. Однак, подібного роду речі, як на мене складно описати якими-небудь сухими технічними термінами. Багато картинок, побачені мною в шпалерах HD викликають емоції, починаєш відчувати і уявляти собі те, що на них зображено.

 

Вот примеры нескольких изображений! Оцените:

Обои HD пример 1 Обои HD пример 2 Обои HD пример 3

Додаток Яндекс Метро - дійсно зручна річ, яка буде особливо корисна приїжджим або туристам. Шпалери HD - шикарний додаток для любителів всього яскравого і прекрасного.

Спасибі за увагу!

 

Посилання на додатки у Google Play: Яндекс Метро и Обои HD

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter