0 800 308 480
Українська

Сьогодні ми поговоримо про два сервісні додатки, мета яких полегшити наше з вами життя, а саме про службу "Slando" і "Portmone". План буде таким: спочатку я розповім про суть цих сервісів, а потім про їх мобільні додатки.

Отже, почнемо. Ресурс Slando - портал безкоштовних оголошень для приватних осіб. Оголошення на ньому можна знайти найрізноманітніші: починаючи від пошуку роботи або квартири, закінчуючи знайомствами або продажем автомобілів і музичними товарами. Ресурс досить зручний. Ви обираєте регіон, місто, а потім категорію послуг, в якій ви потребуєте. Рубрик дуже багато. Є як стандартні оголошення, так і не особливо ординарні, як наприклад з продажу тварин, найму няні або доглядальниці, і навіть оголошення про надання послуг детектива або сищика. По своїй практиці, можу сказати, що особливо зручно користуватися цим додатком, якщо ви шукаєте квартиру в оренду, або мають намір купити машину. Мобільний додаток зберігає усі переваги, а, головне, зручність оригінальної версії ресурсу. Ви знаходите потрібну вам рубрику, вибираєте послугу, що вас цікавить. Читаєте її опис. Тут же, є можливість зв'язатися з контактною особою, як по телефону, так і по електронній пошті. В цілому, все інтуїтивно зрозуміло і просто. У більшості оголошень присутній фотоматеріал. І це, безсумнівно, плюс. Особливо, якщо ви шукайте все ту ж квартиру, прагните купити котика або придбати стару машину.

slando-1 slando-2 slando-3

Отже, зі Slando закінчили. Йдемо далі: ресурс Portmone, як і випливає з назви - електронна альтернатива вашого портмоне. За допомогою даного сервісу ви можете оплачувати комунальні послуги, мобільний зв'язок, купувати квитки в театр, кіно чи навіть на літак. Так само, можна робити грошові перекази з вашого рахунку на картку іншої людини (на даний момент послуга доступна користувачам банку Райфайзен банк Аваль). Мінімальна сума внесення платежу - 5 гривень. Як і у випадку зі Slando, мобільна версія зберегла всі функції оригінальної служби. Навіть дизайн, а саме приємний, небесного кольору фон перекочував на екрани смартфонів, на яких стоїть цей додаток.

portmone-1 portmone-2 portmone-3

Сьогодні огляд вийшов коротким. Хотілося б підсумувати. Отже, що ж ми маємо? А маємо ми наступне: існує маса способів полегшити своє життя і, як мінімум, заощадити собі нерви та час. Згадайте, як це сидіти в черзі, коли Ви сплачуєте яку-небудь комунальну послугу? Неприємно. А тепер ще й безглуздо. Так само і пошук чого-небудь. З додатками типу Slando він стає простіше. Вибір залишається тільки за вами, чи користуватися такими послугами, або робити все "по старинці", нібито так надійніше.

 

Завантажити додаток Slando можна тут: play.google.com/store/apps/details?id=ua.slando

Portmone тут: play.google.com/store/apps/details?id=com.portmone2.android

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter