0 800 308 480
Українська

Всім привіт;) З сьогоднішнього дня на нашому сайті стартує рубрика оглядів різних додатків, ігор, а також телефонів і планшетів. І першим нашим офіційним оглядом буде знайомство з трьома дуже популярними іграми-таймкіллерами Pudding monsters, Subway Surfers і Cut the rope. Чому перший "офіційний огляд"? Та тому, що ми вже публікували дві міні-статті на нашій офіційній сторінці в Facebook. Ну що ж, давайте тепер безпосередньо перейдемо до огляду запланованих на сьогодні ігор.

Для початку, давайте розберемося з термінологією, а саме з поняттям "таймкіллер". Це такі ігри, які в основному не мають будь-якого сюжету, ігровий процес в них простий і нехитрий. Однак найчастіше саме ці ігри викликають захоплення у користувачів, а не спроби перенести якусь комп'ютерну гру на екран мобільного телефону. Також такі ігри дуже популярні серед дітей. Я знаю далеко не єдиний приклад сімей, в яких татів або мамин телефон з встановленим Angry Birds (як класика жанру) є основним джерелом отримання радісних емоцій для дитини. При цьому такі ігри не можна назвати дитячими. Скоріше, універсальними, для всіх вікових категорій.

Отже, спочатку поговоримо про дві гри, Pudding monsters і Cut the rope: Time travel. Обидві гри являють собою різного роду головоломки, суть і складність яких зав'язана на особливості кожної з них.

Почнемо з Pudding monsters: граєте ви шматочками пудингу :) Що від вас вимагається? З'єднати ці самі шматочки. Знаю, звучить смішно, але на ділі, гра змушує мозок ворушитися. На кожній з карт є перешкоди, які потрібно подолати, щоб досягти мети.

Pudding-Monsters-small Pudding-Monsters-2-small Pudding-Monsters-1-small

Более того, каждый уровень можно пройти двумя разными способами: собрать все звездочки, что не очень просто, либо просто пройти уровень. Зачастую, именно разработка плана по сбору всех звездочек заставляет игрока реально напрягать извилины.

Вторая игра, Cut the rope: Time travel, по самой концепции игры похожа на предыдущую: ее тоже можно проходить двумя способами, собирая все очки, либо нет. Разница лишь заключается в самой игре. В этот раз, Вы играете неким зелёненьким милым существом, которое ест конфеты. К слову, это вторая часть, есть еще просто Cut the rope. Сама игра завязана на простом принципе: конфеты, которыми питается зверёк, висят на веревках. Ваша задача - обрезать веревки так, чтобы конфеты с них упали прямо в рот зверьку.

cut-the-rope-small Cut-the-rope-small-2 Cut-the-rope-small-3

Знову ж таки, знаю, звучить несерйозно. Однак обидві ці ігри захоплюють і захоплюють. А діти від цих іграшок просто у захваті.

Третьою грою, про яку ми сьогодні поговоримо, буде Subway Surfers. Вона в корені відрізняється від попередніх двох ігор, в першу чергу, жанром. Якщо попередні були логічними іграми, то це чистокровна аркада. Для того, щоб показати в ній високий результат, потрібна спритність рук і здатність дуже швидко оцінювати ситуацію і приймати рішення. У народі, такі ігри також називають "Раннер", дослівно, бегалки :)

Subway surfers 2 Subway-surfers-small Subway-surfers-1-small

Ваше завдання - втекти від поліцейського, минаючи при цьому різні перепони: їдуть назустріч потягу, розставлені по сторонам контейнери і ще багато чого. На словах все, знову, звучить дуже просто. Однак, як і попередні ігри, Subway Surfers володіє нез'ясовним шармом і на 100% затягує граючого у неї.

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter