0 800 308 480
Українська

Літній сезон. Організм проситься на вулицю: парки, пляжі, ліс, дача. Приємно вийти побігати, поплавати або покататися на велосипеді. Немає сприятливіші пори для спорту, ніж літо. Нижче розташувалися три пункти, які принесуть користь у веденні здорового способу життя.

 

 

Дайджест додатків #2

Warmup

Ранок - значуща фаза дня людини. Правильно розпорядившись часом, можна налаштуватися на потрібний лад за дуже короткий проміжок часу. Легкий сніданок, контрастний душ, ранкова зарядка - тріо бадьорості на день. При цьому Warmup допоможе зробити розминку швидко, впевнено і ефективно. Будуть задіяні різні групи м'язів. Це дозволяє розім'яти шию, кисті рук та інші частини тіла і суглоби. Внутрішніх покупок немає, як і спливаючих банерів. Оформлення інтуїтивне - тут неможливо заплутатися. До речі, вправи підійдуть і як розігрів у спортзалі.

[Google Play]

 

 

Дайджест додатків #2

Instant HeartRate

У Play Store безліч додатків-пульсометрів. Чому ми порекомендуємо саме Instant HeartRate? Тому, що воно відмінно виконує свою роботу. Не обмежує у вимірах, просячи гроші, не обсипає нав'язливою рекламою. Важлива функція - синхронізація з Google Fit, щоб вся статистика активності була в одному місці. Компанія Azumio, розробник даного ПЗ, рекомендована самою Google - це багато про що говорить.

[Google Play]

[Google Play]

[AppStore]

[Windows Phone Store]

 

Дайджест додатків #2

Just 6 Weeks

Додаток дозволить перетворити гаджет у персонального тренера. Виходячи з можливостей, програма підлаштується на шляху до таких цілей:

  • 100 віджимань
  • 200 скручувань
  • 150 зворотних віджимань
  • 200 присідань
  • 20 підтягувань

Все адаптується під користувача, включаючи період відпочинку між підходами. За стандартом вам запропонують 3 заняття на тиждень і до двох хвилин перепочинку. Час тренувань налаштовується для нагадувань. У випадку ускладнень можна сконцентруватися на повторенні складних етапів або почати тренувальний тиждень заново. Але щоб таке відбувалося рідше, успіхи періодично перевіряються. Якщо все йде добре, то за 6 тижнів можна домогтися вище зазначених результатів. Є експорт прогресу в пам'ять телефону, щоб не втратити. Інтерфейс виконаний акуратно, без СПАМу.

[Google Play]

[Google Play (Free)]

[AppStore]

 

Ось така добірка попалася - спасибі, що приділили їй увагу. Сподіваємося, що ви знайдете собі щось корисне. Тримайте здоров'я в тонусі, розум в порядку і читайте наші дайджести. :)

До нового випуску!

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter