0 800 308 480
Українська

Цього року ми святкуємо день народження магазину за адресою с. Гатне, вул. Київська 2-в (ТЦ «МегаМаркет»). Так, без сумніву, він один з наймолодших серед інших магазинів мережі ringoo, але як ми їм пишаємося! Адже ми розробили повністю новий концепт і дизайн простору цього магазину. Створюючи повністю новий проект у Гатному, в першу чергу, ми були зацікавлені у тому, щоб кожен відвідувач магазину відчував себе максимально комфортно. Ми вважаємо, що досягли поставлених цілей і разом з вами, дорогі друзі, відкрили нові можливості для себе.

У нашому магазині в Гатному, всі гаджети розмістилися на зручних дерев’яних поличках, куди за рахунок панорамних вікон потрапляє багато денного світла. Також у нас вийшло достатньо раціонально облаштувати магазин. Як і Вам, нам не подобається, коли через натовп неможливо підібратися до цікавого гаджета, щоб оцінити його роботу власноруч, тому у нашому магазині у Вас є багато простору для комфортного тесту девайса.

Також ми пишаємося нашою мегакрутою командою спеціалістів. Наші консультанти дуже привітні, яскраві, талановиті, позитивні і чарівні! Ми захоплюємось їхньою активністю та професіоналізмом. Наші консультанти мають індивідуальний підхід до кожного гостя. Результат їх роботи Вас здивує: буквально за пару хвилин Ви визначитесь з вибором, Вам буде налаштовано всі необхідні додатки на новому девайсі, буде підібрано стильний аксесуар та ідеальне захисне скло. Тому на покупку Ви не витратите багато часу і отримаєте лише позитивні емоції від шопінгу.

Ми цінуємо ваш комфорт і час, у нас завжди є, чим Вас здивувати! Все найкраще серед гаджетів та аксесуарів чекає на Вас у нашому магазині.

Зверніть увагу, що у нашій мережі діють постійні вигідні пропозиції. Так, весь липень у магазині ringoo, що знаходиться за адресою с. Гатне, вул. Київська 2-в (ТЦ «МегаМаркет»), а також в магазині ringoo, що знаходиться в Ходосіївці (Новообухівське шосе, 1, д. 16 ТЦ «МегаМаркет», 1-й поверх) на Вас чекають до -30% знижки на гаджети та аксесуари!

Поспішайте, акційна пропозиція діє до 31.07.2017!

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter