0 800 308 480
Українська
Обновленный TouchWiz

Шанувальники смартфонів Samsung очікують не тільки нові флагмани S6 і S6 Edge, а й знайомство з оновленою фірмовою оболонкою від Samsung. Відзначаючи всі переваги і функціональність, користувачі часто нарікали на перевантаженість TouchWiz встановленими сторонніми додатками, що впливало на швидкість роботи самої оболонки і смартфона. За кілька місяців до презентації фінальної версії в мережу почала потрапляти інформація про те, що в оновленому TouchWiz у користувача буде можливість видалити майже будь-який встановлений додаток, яких буде менше ніж в попередній версії. Але з презентацією Samsung S6 і S6 Edge на Mobile World Congress 2015 стало зрозуміло, що це були лише чутки.

Додатки

Насправді встановлених додатків стало навіть більше. Але з'явилася можливість відключати їх у диспетчері. У такому випадку програма не запускається і зникає з меню, поки ви його знову не активуєте, але займає місце в пам'яті. Це розвантажує оболонку візуально, але на продуктивність впливає неістотно і лише в тому випадку якщо додаток запускався у фоновому режимі. Відсутність можливості повністю видаляти встановлені додатки Samsung коментує так:

Простота має значення для зручності роботи і функціональності, тому Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge забезпечують витончені і оптимізовані можливості для користувача і пропонують добре налагоджені системні та встановлені додатки. Деякі програми можуть бути деінстальовані, в той час як інші тільки відключені, це залежить від регіону та оператора. В цілому 40% функцій і засобів можуть бути видалені в порівнянні з попередніми моделями..

Дизайн

А ось візуально оновлений TouchWiz став цікавіше. Повністю перероблено додатки Контакти, Календар, освіжили дизайн стандартної клавіатури, змінили налаштування камери. З'явилася можливість завантажувати додаткові режими зйомки з Samsung Apps, що не засмічує налаштування камери режимами, які ви не використовуєте. Ці зміни важко не помітити, навіть без порівняння з TouchWiz в Samsung S5.Обновленный TouchWiz календарь Обновленный TouchWiz камера

Обновленный TouchWiz контакты Обновленный TouchWiz клавиатура

Обновленный TouchWiz набор Обновленный TouchWiz камера

В цілому кольори оболонки стали яскравіше, дизайн гармонійно поєднується з Android 5.0 Lollipop і навіть копіює деякі анімації з ОС. У користувача з'явилася можливість міняти теми оформлення, які можна завантажити в Samsung Apps. Також цікавий той факт, що інтернет-спільнота вже встигли виявити схожість нової TouchWiz з Tizen OS - фірмовою мобільною операційною системою, що використовується в смартфоні Samsung Z1, а також лінійці розумних годинників Samsung Gear. Швидше за все це говорить про те, що Samsung починає поступово знайомити широкого користувача зі своєю ОС, поступово розширюючи лінійку продуктів працюють на Tizen OS.

 У вас є можливість першими оцінити оновлений TouchWiz і одні з найбільш очікуваних флагманів 2015 року, оформивши попереднє замовлення Samsung Galaxy S6 или S6 Edge.

 

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter