0 800 308 480
Українська

iPhone X, його абсолютно справедливо можна назвати проривом у світі смартфонів. Та що там, у світі технологій в цілому! Він неймовірний. Якщо iPhone 8 створює враження, що над ним сильно не морочилися, то з iPhone X все зовсім інакше. Схоже, що в нього вклали старань відразу і за 8S, 9 і 9S, які чомусь вирішили не створювати.

Як би там не було, розгляньмо неземну десятку докладніше. Передня панель на диво виглядає не як у стандартного яблучного смартфона. Від рамок відмовилися практично повністю, і з'явилося місце для чудового дисплея Super Retina HD з величезною діагоналлю 5,8 дюйма і підтримкою технологій HDR і True Tone.

Передня і задня панелі, за запевненням виробника, створені з найміцнішого скла в історії лінійки. Рамка, у свою чергу, зроблена з нержавіючої сталі, причому не з якої-небудь там звичайної, а хірургічної. Також новенький iPhone отримав можливість бездротової зарядки та охазяйнувався подвійною камерою 12 Мп з подвійною оптичною стабілізацією зображення. Такій камері, напевно, можуть позаздрити багато регіональних телеканалів.

З абсолютних нововведень можна виділити технологію Face ID, яка дозволить власнику одним поглядом розблокувати смартфон. Але як смартфон може потягнути стільки складних процесів? Всередині всі питання вирішує A11 Bionic - найпотужніший і розумний процесор iPhone. Круто? Але це ще не все. iPhone X підтримує технології доповненої реальності в різноманітних додатках. Тепер Ви зможете виражати емоції обличчям панди й не тільки.

Які ж висновки? Лише найпозитивніші. Смартфон нереально крутий. Хто б міг подумати, що можна просто взяти й відправити технологію Touch ID в минуле століття випустивши лише один флагман. Подивимося, яку відповідь дадуть Samsung і Huawei на своїх наступних презентаціях. А поки iPhone X - однозначно кращий смартфон з представлених на ринку.

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter