0 800 308 480
Українська

 

Ласкаво просимо на сторінку замовлення товарів в мережі магазинів зв’язку ringoo!

Поки ми зайняті розробкою інтернет-магазину ringoo, ми вирішили, що вже зараз повинні надати можливість гостям нашої мережі здійснювати покупки онлайн в будь-який зручний час, не виходячи з дому чи офісу. Крім того, багато хто з вас часто просили нас про таку послугу.

Доставка по Україні

Скористайтесь можливістю замовлення онлайн на цій сторінці, якщо потрібно відправити товар по Україні. Для цього заповніть легку форму для здійснення вашого замовлення. Щоб дізнатися, які наявні товари у мережі, перейдіть за посиланням: goo.gl/VhW8ws. Обраний товар впишіть у поле «Що Ви бажаєте купити», що у формі нижче. Якщо потрібно отримати консультацію перед заповненням форми, будь ласка, зателефонуйте за номером: 38 (050) 340-71-31.

Доставка по Києву

Якщо доставка здійснюється в межах міста Києва, замовляйте онлайн за цим посиланням: goo.gl/VhW8ws, де ви маєте можливість обрати бажаний товар.

Звертаємо вашу увагу, що вибираючи нас — ви купуєте виключно сертифіковану для України мобільну техніку та гаджети. А це означає, що вам не варто хвилюватися про якість нашого товару.

Виникли додаткові питання? Зателефонуйте нам: +38 (050) 340-71-31.

Успішних Вам покупок!

*Поля обов'язкові для заповнення.

Прийом замовлень по телефону, а також обробка замовлень менеджером здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Помітили помилку? Виділіть її курсором і натисніть: Ctrl + Enter