Ультрафіолетовий стерилізатор для телефону EUE Phone (UE-SAN100) Black

Немає в наявності

Ультрафіолетовий стерилізатор для телефону EUE Phone (UE-SAN100) Black

ID ТОВАРУ: т35575
1,299 ₴
Продавець: S-DIGIT
4.9 (24 оцінки)

Деталі товару

Ультрафіолетовий стерилізатор для телефону Xiaomi EUE (UE-SAN100) Black

УФ-стерилізатор EUE SAN-PH100 ​​- це просте, але надзвичайно корисне обладнання. Він допомагає чистити пристрої, які часто контактують з користувачами і можуть містити бактерії, такі як смартфони, навушники, окуляри, прикраси, маски і т.д.

УФ-дезінфекція з ефективністю 99.9%

На поверхні смартфонів міститься ~ 1200 бактерій / см², що в 18 разів перевищує кількість бактерій на поверхні туалету. У стерилизаторе EUE SAN-PH100 ​​застосовується технологія дезінфекції ультрафіолетом. Це дає можливість руйнувати молекулярну структуру ДНК, використовуючи відповідні довжини хвиль ультрафіолетового світла, щоб вбити і запобігти зростанню бактеріальних клітин. Ефект стерилізації, який пристрій може принести до 99.9% всього за 30 секунд. Тому користувачам, які регулярно користуються смартфоном, необхідно проводити дезінфекцію кожні 24 години, кожен раз по 30-60 секунд.

Акумулятор великої ємності

УФ стерилізатор EUE SAN-PH100 ​​має вбудовану літієвої батареї 503040 ємністю 560 мАг. Для повної зарядки потрібно всього 2-3 години, цього досить приблизно для 70 процедур дезінфекції.

Компактний дизайн, безпечні матеріали

EUE SAN-PH100 ​​виготовлений високоякісним термопластичних поліуретаном. Цей матеріал забезпечує кращу довговічність і запобігає витоку ультрафіолетових променів назовні під час використання. Крім того, при використанні ви можете відрегулювати внутрішню рамку, щоб вона краще підходила для всіх розмірів очищаються предметів.

  • Колір Black
  • Розміри 172 x 97 x 27 мм
  • Виробник Xiaomi

Відгуки

Відгуків ще не було опубліковано. Будь ласка, не соромтеся поділитися своєю думкою та написати перший відгук!

Додати відгук